Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

19-26.09.2021

GODZINANIEDZIELA – 19.09 
7.00+Michał Kotlarski, Honorata żona, Władysław syn 
9.00+Barbara Michno 
11.30W int. Anny i Zygmunta w 50 r. ślubu; dziękczynna z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże 
18.00+Anna i Michał Czaiccy 
PONIEDZIAŁEK – 20.09
6.30+Halina Bartkowska (od córki Iwony z mężem)
18.00+Bronisław Łabowicz, Janina żona, Tadeusz syn
WTOREK – 21.09
6.30+Stanisław Żmudka, Władysława żona, Stanisława córka
18.00+Janina Pindel
 ŚRODA – 22.09
6.30+Jan Kołata, Jadwiga  żona, Genowefa córka
18.00+Tadeusz Leśniak (od szwagra Ryszarda z żoną)
+Marek Adamek (od Ilony i Tadeusza Stopki)
+Józefa Talaga (od kuzynek Zosi, Gieni Marysi)
+Damian Ryszawy (od rodziny Chwałów)
+Rozalia Wilusz (od rodziny Wiluszów z Bielska-Białej)
+Jan Kopacz (od kolegów i koleżanek Janusza)
+Antonina Głuc (od Marcina i Małgorzaty Mucha)
+Wanda Tokarz (od Władysława Kołaty) +Stanisław Gunia (od siostry Heleny Rakuś z rodziną)
+Anna Kwaśny (od bratanicy Ewy z rodziną)
+Kazimierz Grochot (od Wojciecha Barcika)
+Rozalia Fidelus (od Renaty Szczepaniak)
+Jerzy Pilch (od sąsiadów Nosali i Wnęków)
+Józefa Lenart (od wnuka Pawłą z żoną)
+Stanisław Mirocha (od chrześnicy Katarzyny z rodziną)
+Helena Nosal (od wnuka Tomasza z rodziną)
+Stanisław Szczygieł (od cioci Władzi i wujka Staszka)
+Maria Morycka (od rodziny Talagów i Przepolskich)
+Jan Kubas (od wnuczki Wioletty z rodziną)
+Stanisława Berezowska (od kolegów z pracy)
+Jacek Kuligowski (od koleżanek z Centrum Obsługi Szkół w Zembrzycach)
+Józef Fidelus (od chrześniaka Tomasza Fidelusa z rodziną)
+Maria Kuś (od kolegów z pracy syna Marcina z PKP Energetyk)
+Tadeusz Kasprzycki ( od wnuczki Izabeli, Andżeliki Kolny z mężem)
+ Edward Porębski (od Joanny i Mirosławy Łuczak)
+ Krzysztof Pilch (od Piotra Suwaja) + Stanisław Gliński (od chrześniaka Marcina z rodziną)
CZWARTEK – 23.09
6.30+Jerzy Pilch (od córki Ani z mężem i dziećmi)
18.00Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla grupy św. Ojca Pio – w dniu Jego wspomnienia
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla mieszkańców osiedla Ruski i Grygle
PIĄTEK – 24.09
6.30+Danuta Łach – 2 r. śm
18.00W int. Stanisławy i Michała Talagów w 50 r ślubu; dziękczynna z prośbą o dalsze łaski
SOBOTA – 25.09
6.30+Eugeniusz Zawiła ( 9 r. śm.) Aniela żona ( 7 r. śm)
18.00+Marian Krupiński – 4 r. śm., Danuta żona – 11 r. śm.
GODZINANIEDZIELA – 26.09
7.00+Stanisława Sala, Władysław mąż
9.00+Michał Sala, Barbara żona
11.30+Maria Miś – 6 r. śm, Jan mąż
18.00Za parafian
Opublikowano: 18 września 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

12 – 19.09.2021

GODZINANIEDZIELA – 12.09
7.00+Zygmunt Nosal
9.00+Jan i Rozalia Gunia, Józef Głąb
11.30W int. Alicji – w 1 rocznicę urodzin
18.00Józef Zawiła ( r. śm.), Helena żona i rodzice
PONIEDZIAŁEK – 13.09
6.30+Janina Chmielarz (od rodziny Salów)
18.00O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców z ulic: Koniec, Piła, Za plebanią, Kościelna
+Stanisława Talaga i rodzice
WTOREK – 14.09
6.30+Tadeusz Kasprzycki (od syna z żoną i wnuków)
18.00+Rozalia Wilusz (1 r. śm.)
 ŚRODA – 15.09
6.30O nawrócenie dla pewnej osoby i uzdrowienie z alkoholizmu
18.00+Władysław Kotlarski
+Stanisław Kałat (od Urszuli i Andrzeja Rychlickich z rodziną)
+Beata Kopacz (od rodziny Talagów z Makowa)
+Teresa Mikołajek (od bratowej Walerii Pająk z Błądzonki)
+Damian Ryszawy (od cioci Marysi i wujka Adama, kuzyna Kamila i kuzynki Anny z rodzinami)
+Rozalia Wilusz (od kuzynki z Wadowic z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od Elżbiety i Mieczysława Palecznych z rodziną)
+Stanisława Mirocha (od Elżbiety Harańczyk z rodziną)
+Tadeusz Talaga (od brata Andrzeja z żoną)
+Stanisław Gunia (od Moniki i Tadeusza Wciślak)
+Józefa Durbacz (od siostrzenicy Anny z rodziną)                                                                                        
+Salomea Sumera (od wnuczki Pauliny)
+ Maria Woźniak (od wnuka Pawła z rodziną)
+Marian Kulak (od chrześnicy Lucyny z córką Moniką)
+Rozalia Fidelus (od sąsiada Stanisława Mirochy z rodziną)
+Andrzej Bączek (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Marcówce)
+Irena Talaga (od bratowej Danuty z synem Sławomirem)
+Halina Bartkowska (od swatów Eli i Tadeusza Tereszkiewicz)  
+Stanisław Szczygieł (od teściowej)
+Stanisław Pławny (od chrześniaka Wojtka z rodziną)
+Wojciech Pindel (od kuzynki Dany z rodziną)
+Apolonia Talaga (od wnuków Patryka i Kamila)
+Stanisława Talaga (od kuzynki Barbary z rodziną)
+Jan Grygiel (od wnuczki Lidii z rodziną)
+Jacek Kuligowski (od sąsiadów Mirochów i Pocztowskich)
+Józef Fidelus (od sąsiadki Bożeny Krawczyk z rodziną)
+Maria Kuś (od mieszkańców z ulicy Kolejowej)
+Stanisław Gliński (od kuzynki Anny Talagi)
CZWARTEK – 16.09
6.30+Rozalia Fidelus (od syna Zbigniewa z żoną)
18.00+Zygmunt Pyclik
PIĄTEK – 17.09
6.30+Józefa (ona) Wągiel – 4 r. śm
18.00+Edward Gruszeczka – 1 r. śm
SOBOTA – 18.09
6.30+Stanisław i Emilia Nowak
18.00+Irena Talaga (od syna Zbigniewa z żoną)
GODZINANIEDZIELA – 19.09
7.00+Michał Kotlarski, Honorata żona, Władysław syn
9.00+Barbara Michno
11.30W int. Anny i Zygmunta w 50 r. ślubu; dziękczynna z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże
18.00+Anna i Michał Czaiccy
Opublikowano: 12 września 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

05 -12.09.2021

GODZINANIEDZIELA – 05.09
7.00+ Marceli Nosalik, Anna żona, Teresa córka
9.00+Józefa Fidelus, Andrzej mąż, Genowefa i Stanisław Kiepura
11.30+Julianna, Ignacy, Józef i Jan Palarscy, Jan Grygiel
18.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 06.09
6.30+Salomea Sumera (od syna Józefa z rodziną)
18.00+Anna Zawiła (od córki Ewy z rodziną)
WTOREK – 07.09
6.30+Genowefa Kołata (od kuzynki Haliny)
18.00+Stanisław Prorok – r.śm
 ŚRODA – 08.09 – święto Narodzenia NMP
6.30+Jan Kołata, Jadwiga żona, Maria córka
18.00+Maria Wrona (od Doroty i Tomasza Kałat)
+Tadeusz Leśniak (od teściowej Zofii)
+Marek Adamek (od rodziny Marków)
+Józefa Talaga (od Ćwiękałów z Krzeszowa)
+Jan Bednarek (od rodziny Porębskich i Mirek)
+Damian Ryszawy (od Elżbiety i Józefa Kołatów)
+Rozalia Wilusz (od rodziny Marii i Kazimierza Grochot wraz  z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od Katarzyny i Pawła Barneckich z rodziną)
+Jan Kopacz (od rodziny Gawłów)
+Antonina Głuc (od Marii Głuc)
+Wanda Tokarz (od koleżanek córki Elżbiety z Wydziału Zasiłków Inspektoratu ZUS w Wadowicach oraz koleżanki Marty z Suchej Beskidzkiej)
+Stanisław Gunia (od sąsiadów Stanisławy i Jerzego Łuczak rodziną)
+Anna Kwaśny (od kolegów syna Tomasza z Działu Utrzymania Ruchu firmy Fideltronik) +Stanisław Nowak (od sąsiadów z os. Rabowa)
+Kazimierz Grochot (od mieszkańców ulicy ks. Kobyłeckiego)
+Rozalia Fidelus (od wnuka Pawła z rodziną)
+Jerzy Pilch (od koleżanek z pracy córki Anny ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie)
+Józefa Lenart (od wnuka Bartłomieja z żoną)
+Stanisław Mirocha (od Marii i Zbigniewa Miś z dziećmi)
+Helena Nosal (od wnuka Jakuba z rodziną)
+Stanisław Szczygieł (od wujka Józka z Jaroszowic z żoną)
+Maria Morycka (od Stanisławy Fidelus z rodziną)
+Jan Kubas (od Agaty i Józefa Sumera z rodziną ze Stryszawy)
+Stanisława Berezowska (od Dwunastej Róży Kobiet)
+Jacek Kuligowski (od Rafała i Aleksandry Wróbel)
+Józef Fidelus (od Marii Gigoń)
+Maria Kuś (od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)
+Krzysztof Porębski (od rodziny Fortunów)
+ Edward Porębski (od swata Stanisława Jeża)
+ Krzysztof Pilch (od kuzynki Aleksandry z rodziną)
+ Stanisław Gliński (od sąsiadów)
CZWARTEK – 09.09
6.30+Maria Woźniak (int. od córki Józefy z mężem)
18.00+Felicja i Stanisław Gruszeczka
PIĄTEK – 10.09
6.30+Joanna  i  Wincenty Miś, Władysław syn
18.00+Kazimierz Karcz – 9 r. śm.
SOBOTA – 11.09
6.30+Stanisław Żarnowski ( od brata Szczepana z żoną)
18.00+Rozalia Fidelus (od siostry Zofii)
GODZINANIEDZIELA – 12.09
7.00+Zygmunt Nosal
9.00+Jan i Rozalia Gunia, Józef Głąb
11.30W int. Alicji – w 1 rocznicę urodzin
18.00Józef Zawiła ( r. śm.), Helena żona i rodzice

Opublikowano: 5 września 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

01-26 WRZEŚNIA 2021

dataintencja
1 września9.00 – o błogosławieństwo Boże w nowym Roku szkolnym
3 września /I piątek/+Mariusz, Stefania i Władysław Dragosz  
5 września /niedziela/+Józefa Pindel – 4 r. śm.
8 września – Święto Narodzenia NMP+Marek Porębski    
12 września /niedziela/+Henryk Burek
15 września Matki Bożej BolesnejMsza święta zbiorowa za zmarłych:
+Marek Adamek – od rodziny Kubasów                                                                        
+Marta Ogarek – od rodziny Raków z Budzowa
+Helena Dudoń – od rodziny Wilków
+Marian Kulak –   od swata Jana                                                       
+Genowefa Krupa – od rodziny Pieczarów z Budzowa
+Edward Kasprzycki – od wnuka Daniela z rodziną
+Edward Porębski – od chrześnicy Moniki z rodziną
+Krzysztof Pilch – od Justyny i Łukasza Rymarczyk
+Tadeusz Kasprzycki – od bratowej Elżbiety z rodziną
19 września /niedziela/+Władysław Pilszak – 19 r. śm
22 września+Jan Bednarek – od córki Anny z mężem
26 września+Mieczysław Kulak – 7 r. śm
Opublikowano: 5 września 2021

GODZINANIEDZIELA – 29.08
7.00+ Józefa Żmudka (ona)
9.00+ Krystyna Kuligowska (4 r. śm.) i Edward m.
11.30Dziękczynna w 25 r. ślubu Ewy i Dariusza
18.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 30.08
6.30+Anna Kwaśny (od syna Mirosława)
18.00+Jacek Kuligowski (od syna Marcina z rodziną)
WTOREK – 31.08
6.30+Kazimierz Grochot (od córki Katarzyny z rodziną)
18.00W int. mieszkańców ulicy Kolejowej  przygotowujących ołtarz na Boże Ciało
 ŚRODA – 01.09
6.30+Edward Karcz (od Sebastiana Karcza z rodziną)
8.00O błogosławieństwo Boże w nowym Roku szkolnym dla uczących się i pracujących w Zespole Szkół w Zembrzycach
18.00+Bronisława i Piotr Michno
+Stanisław Kałat (od rodziny Badan z Wysokiej)
+Beata Kopacz (od Józefy Brania i Małgorzaty Simik)
+Teresa Mikołajek (od chrześnicy Gosi z Zawoi)
+Damian Ryszawy (od przyjaciela Michała)
+Rozalia Wilusz (od chrześniaka Krzysztofa z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach)
+Stanisława Mirocha (od właścicieli Amal II w Tarnawie Dolnej)
+Tadeusz Talaga (od Ewy i Bogusława Ogarek z dziećmi)
+Józefa Durbacz (od chrześniaka Wojtka z rodziną)                                                                                        
+Salomea Sumera (od Sławomira i Magdaleny Maślanka z Suchej Beskidzkiej z dziećmi)
+ Maria Woźniak (od wnuczki Sylwii z rodziną)
+Marian Kulak (od bratówki Hanki)
+Rozalia Fidelus (od chrześnicy Stasi z rodziną)
+Andrzej Bączek (od rodziny Zawiłów)
+Irena Talaga (od synowej Teresy)
+Halina Bartkowska (od swatów Herminy i Kazimierza Krzeszowiak)  
+Stanisław Szczygieł (od koleżanek córki Eli z Fideltronika „Dział przygotówka”)
+Stanisław Pławny (od bratanicy Iwony z rodziną)
+Wojciech Pindel (od sąsiadek)
+Apolonia Talaga (od siostry Marii Pasek)
+Stanisława Talaga (od pracowników Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej)
+Jan Grygiel (od siostrzeńca Staszka Sumery z żoną)
+Jacek Kuligowski (od Andrzeja Talagi z rodziną)
+Józef Fidelus ( (od bratanicy Danuty Ogarek z dziećmi)
+Wojciech Suwada (od kuzyna Janusza z rodziną)
+Maria Kuś (od OSP Zembrzyce)
+Tadeusz Kasprzycki (od chrześnicy Celiny)
+Krzysztof Wróbel ( od rodziny Martyniak z Harbutowic)
CZWARTEK – 02.09
6.30+Józefa Durbacz (od wnuka Piotra)
18.00+Teresa Danek (od siostrzeńca Piotra  z żoną i dziećmi)
PIĄTEK – 03.09
6.30+Stefania i Czesław Magdziak
18.00+Julian Kadela i jego rodzice
SOBOTA – 04.09
6.30+Stanisław Gruszeczka – 33 r. śm
18.00+Adela i Mieczysław Fidelus (r. śm)
GODZINANIEDZIELA – 05.09
7.00+ Marceli Nosalik, Anna żona, Teresa córka
9.00+Józefa Fidelus, Andrzej mąż, Genowefa i Stanisław Kiepura
11.30+Julianna, Ignacy, Józef i Jan Palarscy, Jan Grygiel
18.00Za parafian
Opublikowano: 29 sierpnia 2021