Zembrzyce

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

28 listopada – 5 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 28.11 
7.00+Tadeusz Stokłosa, Wanda i Zofia – żony, Czesław syn 
9.00+Krzysztof Danek – 19 r. śm. 
11.30+Anna Danek, Franciszek mąż 
16.00+Andrzej Bączek – od Kasi, Sławka i Ali 
  PONIEDZIAŁEK – 29.11 
06.30+Andrzej Kopacz 
17.00+Julia Żmudka, Adam mąż i ich dzieci 
WTOREK – 30.11 
6.30+Andrzej Siemion – 18 r.śm. 
17.00+Andrzej Fidelus, Józefa żona, Józef i Maria Fidelus 
 ŚRODA – 01.12 
6.30+Rozalia i Karol Kuligowscy,
+Janina i Tadeusz Kwaśny
 
  17.00+Tomasz Leśniak
+Beata Kopacz
+Tadeusz Talaga
+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Stanisław Gliński
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz  
 
CZWARTEK – 02.12 
6.30+Stanisław Kołata – int. od żony Czesławy 
17.00+Janina i Ignacy Targosz – r. śm. 
PIĄTEK – 03.12 
6.30+Zofia Bura – int. od córki Barbary i Krzysztofa 
17.00+Stanisław Mirocha – od siostry 
SOBOTA – 04.12 
6.30+Adam Wągiel – 6 r. śm 
17.00+Barbara i Edward Talaga, Józefa Fidelus – int. od córki z rodziną 
GODZINANIEDZIELA – 05.12
7.00+Barbara Sala, Michał mąż
9.00+Bolesław Talaga – r. śm., Zofia żona, Andrzej wnuk, Iwona żona, Józefa Talaga
11.30chrzcielna – w int. parafian
16.00+Jan Miś – 37 r. śm. Maria żona
Opublikowano: 27 listopada 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

21-28 listopada 2021

GODZINANIEDZIELA – 21.11 
7.00+Stanisław Gliński – r. śm 
9.00+Maria Szewczyk 
11.30W int. parafian 
16.00+Aniela i Filomena Targosz 
  PONIEDZIAŁEK – 22.11 
06.30+Stanisław Pławny – od siostry Anny 
17.00W int. Anny z ok. 85 urodzin oraz Karola Misia w 90 r. urodzin – dziękczynna za opiekę Bożą z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo 
WTOREK – 23.11 
6.30+Józef Działowy, Barbara, Maria, Andrzej Bury 
17.00+Helena Bojęś, Stefania Kwartnik 
 ŚRODA – 24.11 
6.30+Zygmunt Sitarz – int. od żony Anny 
  17.00+Beata Kopacz (od Anny i Jana Lorek)
+Teresa Mikołajek (od wnuczki Danuty bacy z mężem i prawnukiem)
+Damian Ryszawy (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)
+Edward Gruszeczka (od kuzyna Adama Zawiły z rodziną)
+Jan Kopacz (od Stanisława i Lilii Kopaczów z rodziną z Człuchowa)
+Tadeusz Talaga (od kuzynki Stanisławy Karcz z rodziną)
+Józefa Durbacz (od chrześniaka Kazika oraz Anny Skrzeczek z Jasienicy z rodzinami)
+Salomea Sumera (od chrześniaka Jana z rodziną ze Ślemienia)
+ Maria Woźniak (od wnuka Pawła z rodziną)
+Marian Kulak (od wnuka Tomasza)
+Rozalia Fidelus (od Marcina i Anny Świerk)
+Genowefa Krupa (od Eugeniusza Dudonia i rodziny Kubasów)
+Edward Kasprzycki (od Tadeusza Kasprzyckiego z rodziną)
+Andrzej Bączek (od Iwony Sałapatek z rodziną)
+Helena Nosal (od Drugiej Róży kobiet)
+Irena Talaga (od szwagierki Barbary z córką)
+Halina Bartkowska (od wnuczek Klaudii i Eweliny)  
+Stanisław Szczygieł (od kuzynki Anety Zawilińskiej i kuzyna Arkadiusz z rodzinami)
+Stanisław Pławny (od Mariana z synem Łukaszem)
+Wojciech Pindel (od chrześnicy Justyny)
+Apolonia Talaga (od chrześnicy Stanisławy Karcz  z rodziną)
+Stanisława Talaga (od sąsiadów Karczów i Gibasów)
+Jan Grygiel (od sąsiadów z ul. Grygle)
+Jacek Kuligowski (od Radnych z Gminy Zembrzyce)
+Józef Fidelus (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podst. ks. Zbigniewa)
+Maria Kuś (od sołtysek Gminy Zembrzyce)
+Tadeusz Kasprzycki (od sąsiadów Salów i Góralików)
+Edward Porębski (od Rafała i Aleksandry Wróbel)
+Krzysztof Pilch (od sąsiadki Iwony z Jerzym z Marcówki)
+Stanisław Gliński (od sąsiadki Haliny z rodziną)
+Stanisław Kołata (od rodziny Kolczaków)
+Rozalia Fidelus (od sąsiadów Knapików)
+ Kazimierz Matuszyk (od swata Tadeusza ze Stryszawy)
+Stanisław Mirocha (od wnuków Jana i Macieja)
 
CZWARTEK – 25.11 
6.30+Stanisław Kowalczyk – od Mieczysława Grzechynka 
17.00+Stanisław Gliński – od siostry Barbary 
PIĄTEK – 26.11
6.30+Wojciech Suwada – od siostry Włądysławy
17.00+Jan Ficek
SOBOTA – 27.11
6.30+Jan Talaga – r. śm.
17.00W int. Jana Szwajdy w 18 r. urodzin – o zdrowie i błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
GODZINANIEDZIELA – 28.11
7.00+Tadeusz Stokłosa, Wanda i Zofia – żony, Czesław syn
9.00+Krzysztof Danek – 19 r. śm.
11.30+Anna Danek, Franciszek mąż
16.00+Andrzej Bączek – od Kasi, Sławka i Ali
Opublikowano: 21 listopada 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

14-21 listopada 2021

GODZINANIEDZIELA – 14.11 
7.00+Maria Gunia – 2 r. śm., Józef mąż 
9.00+Franciszek Karcz – 3 r. śm 
11.30a)Dziękczynna za dar założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek – bł. Edmunda Bojanowskiego z prośbą o nowe powołania
b)+Stanisław Gunia – 1 r. śm (od wnucząt: Kingi, Eweliny, Natalii, Adriana i Krystiana)
 
 
16.00+Tadeusz Talaga – 1 r. śm., Anastazja i Jan Wysmołek, Maria i Franciszek Talaga 
  PONIEDZIAŁEK – 15.11 
06.30W int. Uczestników pogrzebu +Mariana Kulaka – int. od syna Ryszarda z rodziną 
17.00a)W 18 rocznicę urodzin Natalii Ochman – o zdrowie i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
b)W int. Agnieszki w 30 r. urodzin – z prośbą o błogosławieństwo Boże
 
 
WTOREK – 16.11 
6.30W int. Anny, w 88 r. urodzin – dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże 
17.00+Stanisława Chrapek, syn Józef 
 ŚRODA – 17.11 
6.30+ks. Józef Ptak – w r. śmierci 
  17.00+Zygmunt Danek, Karolina żona, córki: Maria i Irena
+Teofil Gruszeczka, Teofila żona, dzieci: Zygmunt, Stanisław i Maria
+Tomasz Leśniak (od chrześnicy Ilony i Piotra)
+Marek Adamek (od rodziny Adamek-Marszałek)
+Jan Kopacz (od Stanisława Witowskiego z nowego Sącza)
+Wanda Tokarz (od Iwony i Łukasza Palecznych)
+Anna Kwaśny (od kuzynki Józefy Szczygieł z mężem z Budzowa)
+Kazimierz Grochot (od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)
+Rozalia Fidelus (od Stanisławy )
+Jerzy Pilch (od swatów z Jachówki)
+Stanisław Mirocha I (od szwagierki Jadwigi Miś z rodziną)
+Helena Nosal (od koleżanek córki Jolanty)
+Stanisław Szczygieł (od kolegów i koleżanek z Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Zembrzycach)
+Maria Morycka (od rodziny Sulikowskich)
+Jan Kubas (od siostrzenicy Emilii Ignatowskiej)
+Stanisława Berezowska (od Marzeny z rodziną)
+Jacek Kuligowski (od kolegów i koleżanek z garbarni Szczakowa)
+Józef Fidelus (od szwagra i Jana Mikołajka z rodziną)
+Maria Kuś (od Rady Sołeckiej w Zembrzycach)
+Tadeusz Kasprzycki ( od rodziny Pieczarów)
+Krzysztof Wróbel (od cioci Rozalii)
+Stanisław Gliński (od sąsiadów Żmudków)
+Rozalia Kuligowska (od chrześniaka Leszka)
+Stanisław Mirocha II (od kuzynki Marii z mężem)
+Zygmunt Sitarz (od kuzynki Lucyny z rodziną)
 
CZWARTEK – 18.11 
6.30+Rozalia Kuligowska – od bratanicy Ewy z rodziną 
17.00+Anna Kwaśny – 1 r. śm. 
PIĄTEK – 19.11
6.30+Wojciech Mirocha, brat Marek, Julian i Janina rodzice
17.00+Andrzej i Maria Wicińscy
SOBOTA – 20.11
6.30+Kazimierz Grochot – 1 r. śm.
17.00+ Zygmunt Pyclik – r. śm. Janina Żmudka
GODZINANIEDZIELA – 21.11
7.00+Stanisław Gliński – r. śm
9.00+Maria Szewczyk
11.30W int. parafian
16.00+Aniela i Filomena Targosz
Opublikowano: 14 listopada 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

07-15 listopada 2021

GODZINANIEDZIELA – 07.11 
7.00+Jan Ficek, Wiktoria, Józef, Anna i Henryk Spólnik 
9.00Marcin, Karolina Talaga, zmarli z rodziny 
11.30Chrzcielna – w int. parafian 
16.00+Michał Żmija – 17 r. śm., Stanisława żona, Kazimierz Talaga 
 PONIEDZIAŁEK – 08.11 
06.30+Jan Goryl i zmarli z rodziny 
17.00+Elżbieta Kałafut, Stefan mąż 
WTOREK – 09.11 
6.30+Józefa Borawska – r. śm 
17.00+Stanisław Danek – 10 r. śm 
 ŚRODA – 03.11 
6.30+Jan Zygliński, Stanisława żona, Marian syn 
  17.00+Salomea Sumera, mąż Tadeusz, syn Edward
+Beata Kopacz (od koleżanek i kolegów córki pauliny ze Szkoły Podstawowej)
+Józefa Talaga (od pracowników firmy KARLAK z Zembrzyc)
+Teresa Mikołajek (od syna Józefa z rodziną)
+Damian Ryszawy (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)
+Rozalia Wilusz (od kolegów syna)
+Edward Gruszeczka (od bratowej Anny z Wieliczki i rodziny Książków z Czarnochowic)
+Tadeusz Talaga (od brata Andrzeja z żoną)
+Anna Kwaśny (od nauczycielek z Przedszkola w Zembrzycach)
+Józefa Durbacz (od ks. Jakuba Matei)
+Salomea Sumera (od wnuka Krzysztofa z rodziną)
+ Maria Woźniak (od wnuka Michała z Zuzanną)
+Marian Kulak (od Doroty z rodziną)
+Rozalia Fidelus (od wnuczki Asi z rodziną)
+Genowefa Krupa (od rodziny Salów)
+Edward Kasprzycki (od wnuczki Edyty)
+Andrzej Bączek (od Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego)
+Helena Nosal (od sąsiadów Małgorzaty i Jerzego Talagów)
+Irena Talaga (od wnuczki Izabeli z rodziną)
+Halina Bartkowska (od siostrzenicy Agaty z rodziną)  
+Stanisław Szczygieł (od rodziny Porębskich)
+Stanisław Pławny (od siostrzeńca Grzegorza z rodziną)
+Wojciech Pindel (od Bogusławy Jarzmik)
+Apolonia Talaga (od żony i córki kuzyna Jana)
+Stanisława Talaga (od chrześnicy Elżbiety z rodziną)
+Jan Grygiel (od wnuka Tomasza z żoną)
+Jacek Kuligowski (od Anety Sitarz z rodziną)
+Józef Fidelus (od Janusza Fidelusa z rodziną) +Wojciech Suwada (od kuzynki Kazi z rodziną) +Edward Porębski (od Jacka i Anny Rak)
+Jan Talaga (od siostrzeńca Jana)
+ Kazimierz Matuszyk (od swata Tadeusza ze Stryszawy)
+Stanisław Mirocha (od szwagra)
 
CZWARTEK – 11.11 
6.30+Ewa Paleczna, Krystyna i Tadeusz Tokarz 
10.00W intencji Ojczyzny 
17.00+Michalina Fidelus – 44 r. śm., Teofil mąż, Rozalia Fidelus 
PIĄTEK – 12.11
6.30+Jan Grygiel – od syna Tadeusza
17.00+Zofia Świerk – 25 r. śm, Władysław mąż, Anna córka, Andrzej syn
SOBOTA – 13.11
6.30+Stanisława Berezowska – od córki Haliny z rodziną
17.00+Stanisław Banaś, zmarli rodzice: Balbina i Piotr
GODZINANIEDZIELA – 14.11
7.00+Maria Gunia – 2 r. śm. Józef mąż
9.00+Franciszek Karcz – 3 r. śm
11.30a)Dziękczynna za dar założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek – bł. Edmunda Bojanowskiego z prośbą o nowe powołania
b)+Stanisław Gunia – 1 r. śm (od wnucząt: Kingi, Eweliny, Natalii, Adriana i Krystiana)
16.00+Tadeusz Talaga – 1 r. śm., Anastazja i Jan Wysmołek, Maria i Franciszek Talaga
Opublikowano: 6 listopada 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

31.10-07.11. 2021

GODZINANIEDZIELA – 31.10
7.00+Franciszka i Aleksander Żmudka
9.00+Maria, Antoni Wojtyłka, Eugeniusz zięć
11.30W int. parafian
16.00+Aniela Likus – 22 r. śm. Julian mąż
 PONIEDZIAŁEK – 01.11 UR. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00+Jan i Julia Sitarz
9.00+Adam Bogacki – 5 r. śm
11.30Intencja Bogu wiadoma.
14.00+Stanisław Gliński – od wnuczek Oli i Mai
WTOREK – 02.11 – Dzień Zaduszny
6.30+Stanisław Garycki – 4 r. śm.
14.00ZA WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH /Msza święta NA CMENTARZU/
17.00+Jakub Kopacz, Maria żona i dzieci
 ŚRODA – 03.11
6.30+Ludwik Kopacz, Anna żona, Jan Czaicki
  17.00+Marta Ogarek – od wnuka Michała z rodziną
+Stanisław Żarnowski – od bratanicy Magdaleny +Tomasz Leśniak (od uczniów i rodziców Zespołu Szkół w Zembrzycach)
+Marek Adamek (od Piotra i Krystyny Korczak)
+Józefa Talaga (od rodziny Muchów i Sałapatków z Grzechyni)
+Damian Ryszawy (od Małgorzaty i Łukasza Drewniak)
+Rozalia Wilusz (od kolegów z działu gospodarczego ZDZ Sucha B.)
+Jan Kopacz (od rodziny Korczak i Gałuszka)
+Wanda Tokarz (od sąsiadki Haliny Kubasiak z rodziną)
+Stanisław Gunia (od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Szkoły Podstawowej w Marcówce)
+Anna Kwaśny (od syna Tomasza z rodziną)
+Kazimierz Grochot (od siostry z mężem)
+Rozalia Fidelus (od wnuczki Oli z rodziną)
+Jerzy Pilch (od córki Moniki z wnuczką Natalią)
+Stanisław Mirocha (od szwagierki Krystyny Miś)
+Helena Nosal (od wnuka Dominika)
+Stanisław Szczygieł (od rodziny Dziędzioch i Woźniak)
+Maria Morycka (rodziny Kuś z Krakowa)
+Jan Kubas (od wnuczki Marii z Bartusiem)
+Stanisława Berezowska (od wnuków i prawnuków)
+Jacek Kuligowski (od kolegów i koleżanek z Urzędu Gminy w Zembrzycach)
+Józef Fidelus (od Grzegorza i Anny Hudziak z córkami)
+Maria Kuś (od kuzynki z Krakowa z dziećmi)
+Tadeusz Kasprzycki ( od chrześnicy ze Szczecina)
+Krzysztof Wróbel(od rodziny Krzysztofa Dziedzioch)
+Edward Porębski (od Pauliny i Tomasza z rodziną)
+Krzysztof Pilch (od wychowawcy Piotra Talagi z uczniami z gimnazjum)
+Stanisław Gliński (od sąsiadów Ziemichodów)
+Stanisław Kołata (od Grażyny Skoryk i Asi Błachut)
+Rozalia Kuligowska (od rodziny Pajorów)
CZWARTEK – 04.11
6.30+Józef Fidelus – od pracowników firmy KARTON – PAK
17.00+Władysław Karcz, Justyna żona, Jan Żmudka
PIĄTEK – 05.11
6.30O uzdrowienie i nawrócenie dla pewnej osoby
17.00+Konstancja i Józef Dudek
SOBOTA – 06.11
6.30O zdrowie dla Tadeusza i potrzebne łaski
+Maria Kuś – od siostry Anny z rodziną
17.00+Ludwik Pająk, Józefa żona, Adam syn
GODZINANIEDZIELA – 07.11
7.00+Jan Ficek, Wiktoria, Józef, Anna i Henryk Spólnik
9.00Marcin, Karolina Talaga, zmarli z rodziny
11.30Chrzcielna – w int. parafian
16.00+Michał Żmija – 17 r. śm., Stanisława żona, Kazimierz Talaga
Opublikowano: 31 października 2021