INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

12 – 19.09.2021

GODZINANIEDZIELA – 12.09
7.00+Zygmunt Nosal
9.00+Jan i Rozalia Gunia, Józef Głąb
11.30W int. Alicji – w 1 rocznicę urodzin
18.00Józef Zawiła ( r. śm.), Helena żona i rodzice
PONIEDZIAŁEK – 13.09
6.30+Janina Chmielarz (od rodziny Salów)
18.00O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców z ulic: Koniec, Piła, Za plebanią, Kościelna
+Stanisława Talaga i rodzice
WTOREK – 14.09
6.30+Tadeusz Kasprzycki (od syna z żoną i wnuków)
18.00+Rozalia Wilusz (1 r. śm.)
 ŚRODA – 15.09
6.30O nawrócenie dla pewnej osoby i uzdrowienie z alkoholizmu
18.00+Władysław Kotlarski
+Stanisław Kałat (od Urszuli i Andrzeja Rychlickich z rodziną)
+Beata Kopacz (od rodziny Talagów z Makowa)
+Teresa Mikołajek (od bratowej Walerii Pająk z Błądzonki)
+Damian Ryszawy (od cioci Marysi i wujka Adama, kuzyna Kamila i kuzynki Anny z rodzinami)
+Rozalia Wilusz (od kuzynki z Wadowic z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od Elżbiety i Mieczysława Palecznych z rodziną)
+Stanisława Mirocha (od Elżbiety Harańczyk z rodziną)
+Tadeusz Talaga (od brata Andrzeja z żoną)
+Stanisław Gunia (od Moniki i Tadeusza Wciślak)
+Józefa Durbacz (od siostrzenicy Anny z rodziną)                                                                                        
+Salomea Sumera (od wnuczki Pauliny)
+ Maria Woźniak (od wnuka Pawła z rodziną)
+Marian Kulak (od chrześnicy Lucyny z córką Moniką)
+Rozalia Fidelus (od sąsiada Stanisława Mirochy z rodziną)
+Andrzej Bączek (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Marcówce)
+Irena Talaga (od bratowej Danuty z synem Sławomirem)
+Halina Bartkowska (od swatów Eli i Tadeusza Tereszkiewicz)  
+Stanisław Szczygieł (od teściowej)
+Stanisław Pławny (od chrześniaka Wojtka z rodziną)
+Wojciech Pindel (od kuzynki Dany z rodziną)
+Apolonia Talaga (od wnuków Patryka i Kamila)
+Stanisława Talaga (od kuzynki Barbary z rodziną)
+Jan Grygiel (od wnuczki Lidii z rodziną)
+Jacek Kuligowski (od sąsiadów Mirochów i Pocztowskich)
+Józef Fidelus (od sąsiadki Bożeny Krawczyk z rodziną)
+Maria Kuś (od mieszkańców z ulicy Kolejowej)
+Stanisław Gliński (od kuzynki Anny Talagi)
CZWARTEK – 16.09
6.30+Rozalia Fidelus (od syna Zbigniewa z żoną)
18.00+Zygmunt Pyclik
PIĄTEK – 17.09
6.30+Józefa (ona) Wągiel – 4 r. śm
18.00+Edward Gruszeczka – 1 r. śm
SOBOTA – 18.09
6.30+Stanisław i Emilia Nowak
18.00+Irena Talaga (od syna Zbigniewa z żoną)
GODZINANIEDZIELA – 19.09
7.00+Michał Kotlarski, Honorata żona, Władysław syn
9.00+Barbara Michno
11.30W int. Anny i Zygmunta w 50 r. ślubu; dziękczynna z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże
18.00+Anna i Michał Czaiccy