INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

03 -10.10.2021

GODZINANIEDZIELA – 03.10
7.00+Franciszek Karcz, jego rodzice, Franciszek Odrowąż, Danuta żona
9.00+Michał Urbańczyk, Maria Szczygieł, Stanisław Szczygieł – od siostry Urszuli z rodziną
11.30Chrzcielna – za parafian
16.00+Jan Kopacz – 1 r. śm.
PONIEDZIAŁEK –04.10
6.30+Andrzej i Maria Gruszeczka
17.00+Maria Kuś – int. od syna Marcina z rodziną
WTOREK – 05.10
6.30+Jan Kubas – od córki Basi z mężem
17.00W int. ks. Michała z okazji niedawnych imienin- o zdrowie i łaski potrzebne w posłudze kapłańskiej
+Szczepan Miś – 3 r. śm
 ŚRODA – 06.10
6.30+Stanisław Gliński – od córki Anny z mężem
17.00+Maria Duman – 8 r. śm.
+Tadeusz Leśniak (od Bartka i Wojtka Piątkowskich )
+Marek Adamek (od Ireny Korczak)
+Józefa Talaga (od kolegów i koleżanek z pracy córki Katarzyny)
+Damian Ryszawy (od rodziny Rabczak)
+Rozalia Wilusz (od koleżanek i kolegów Izy i Darka z firmy „Fitech”)
+Jan Kopacz (od brata Staszka ze Skawiny z rodziną)
+Wanda Tokarz (od Moniki i Kazimierza Wilińskich z Krakowa)
+Stanisław Gunia (od chrześniaka Stanisława z rodziną)
+Anna Kwaśny (od brata Kazimierza z rodziną)
+Kazimierz Grochot (od sąsiadów)
+Rozalia Fidelus (od Urszuli i Damiana Hrapkowiec z rodziną)
+Jerzy Pilch (od chrześniaka Jacka z rodziną)
+Stanisław Mirocha (od wnuka Michała z rodziną)
+Helena Nosal (od chrześnicy Krystyny Gąsiorek z rodziną)
+Stanisław Szczygieł (od szwagierki Ani i Marka)
+Maria Morycka (od bratanicy Małgorzaty Gruszeczki z rodziną)
+Jan Kubas (od wnuka Sylwestra z rodziną)
+Stanisława Berezowska (od mieszkańców Zamłynia)
+Jacek Kuligowski (od Józka z rodziną)
+Józef Fidelus (od Doroty i Tomasza Kołatów) +Wojciech Suwada (od kuzynki Marii z rodziną)
+Maria Kuś (od Dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół w Zembrzycach)
+Tadeusz Kasprzycki ( od Józefa Pękali)
+Krzysztof Wróbel(od sąsiadów Raczków)
+ Stanisław Gliński (od chrześniaka Marcina z rodziną)
+ Stanisław Kołata (od sąsiadów z Suchej Besk., bloku 8 Na Stawach, klatka środkowa
+Jan Talaga (od siostry Józefy z rodziną)
+Rozalia Kuligowska (od sąsiadów z ul. Piła)
CZWARTEK – 07.10
6.30+Marcin Kuligowski
17.00+Helena Wojas – 1 r. śm
PIĄTEK – 08.10
6.30+Zofia i Leon Gruszeczka
17.00+Zofia Gruszeczka (11 r. śm), Leon mąż
SOBOTA – 09.10
6.30+Józefa i Józef Fidelus
17.00+Piotr, Bronisława Michno, Zdzisław Stanaszek
GODZINANIEDZIELA – 10.10
7.00+Józefa Czaicka, Jan mąż, Wanda synowa
9.00+Andrzej Fidelus, Józefa żona, Antoni i Helena Pająk
11.30+ Karol i Teofila Miś
16.00+Waleria – 20 r. śm. i Stanisław Głuszek