INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

10-17 października 2021

GODZINANIEDZIELA – 10.10 
7.00+Józefa Czaicka, Jan mąż, Wanda synowa 
9.00+Andrzej Fidelus, Józefa żona, Antoni i Helena Pająk 
11.30+ Karol i Teofila Miś 
16.00+Waleria – 20 r. śm. i Stanisław Głuszek 
PONIEDZIAŁEK – 11.10 
6.30+Władysław Bartkowski 
17.00+Czesław Fidelus – r. śm 
WTOREK – 12.10 
6.30+Stanisław Żarnowski – od chrześnicy Justyny z rodziną 
17.00+Julia i Józef Łach 
 ŚRODA – 13.10 
6.30+Jan Talaga – r.śm 
  17.00a) O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców z ul. Kolejowej, Rynek i Za Skawą 
b) nowennowa: +Janina i Michał Kulig, Stefania i Stanisław Żmudka +Stanisław Kałat (od rodziny Gołuckich)
+Beata Kopacz (od Anity i Tomka)
+Teresa Mikołajek (od brata Józka z rodziną)
+Damian Ryszawy (Beaty i Franciszka Kosów z rodziną)
+Rozalia Wilusz (od Katarzyny i Bartłomieja Pietrusów)
+Edward Gruszeczka (od rodziny Gruszeczków z Marcówki)
+Stanisława Mirocha (od rodziny Jędrzejak)
+Tadeusz Talaga (od chrześniaka Krzysztofa ze Skawiny)
+Stanisław Gunia (od chrześnicy Teresy z rodziną)
+Anna Kwaśny (od szwagra Władysława z Witanowic)
+Józefa Durbacz (od wnuka Krzysztofa z rodziną)
+Salomea Sumera (od wnuka Sebastiana)
+ Maria Woźniak (od wnuka Łukasza z rodziną)
+Marian Kulak (od Jasi i Franka)
+Rozalia Fidelus (od kuzynostwa Stanisława i Barbary z rodziną) +Genowefa Krupa (od Mariusza Lenika z rodziną z Bieńkówki)
+Andrzej Bączek (od chrześniaka Sławomira Bączka z rodziną)
+Irena Talaga (od swatowej Janiny)
+Halina Bartkowska (od swata Bronisława z Huciska)  
+Stanisław Szczygieł (od kuzyna Jana z rodziną)
+Stanisław Pławny (od kuzyna Edwarda i Adeli Pławnych z rodziną)
+Wojciech Pindel (od rodziny Misiów, Majerów i Rygałów)
+Apolonia Talaga (od Mariana Talagi z rodziną)
+Stanisława Talaga (od rodziny Fortunów)
+Jan Grygiel (od wnuka Damiana Grygla z rodziną)
+Jacek Kuligowski (od swatowej Elżbiety Adamek z Marcówki)
+Józef Fidelus (od Zofii Bartkowskiej z rodziną)
+Maria Kuś (od wójta Gminy Zembrzyce – Łukasza Palarskiego)
+Tadeusz Kasprzycki (od Eli z rodziną z Gliwic)
+Krzysztof Wróbel (od Anny Woźniak z rodziną)
+Edward Porębski (od szwagra Franciszka z rodziną)
+Krzysztof Pilch (od rocznika ‘95 z Zembrzyc i Marcówki)
+Stanisław Gliński (os sąsiada Michała z rodziną)
 
CZWARTEK – 14.10 
6.30+Andrzej Bączek(od rodziny Rusinów) 
18.00+Genowefa Prorok (r. śm.), Jan mąż 
PIĄTEK – 15.10 
6.30+Julia Polak, Jan mąż, synowie: Jan i Edward 
17.00+Edward  Fidelus, Janina i Józef Pindel 
SOBOTA – 16.10 
6.30+Jan Kołata, Jadwiga żona, Stanisław syn 
17.00+Franciszek Danek, Anna żona 
GODZINANIEDZIELA – 17.10
7.00+Bartłomiej i Maria Pilch (r.śm)
9.00+Marian Hrycaj, Barbara żona
11.30+Mieczysław Stanaszek, Zofia żona, Marian syn
16.00+Jan Polak – 10 r. śm.