INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

31.10-07.11. 2021

GODZINANIEDZIELA – 31.10
7.00+Franciszka i Aleksander Żmudka
9.00+Maria, Antoni Wojtyłka, Eugeniusz zięć
11.30W int. parafian
16.00+Aniela Likus – 22 r. śm. Julian mąż
 PONIEDZIAŁEK – 01.11 UR. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00+Jan i Julia Sitarz
9.00+Adam Bogacki – 5 r. śm
11.30Intencja Bogu wiadoma.
14.00+Stanisław Gliński – od wnuczek Oli i Mai
WTOREK – 02.11 – Dzień Zaduszny
6.30+Stanisław Garycki – 4 r. śm.
14.00ZA WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH /Msza święta NA CMENTARZU/
17.00+Jakub Kopacz, Maria żona i dzieci
 ŚRODA – 03.11
6.30+Ludwik Kopacz, Anna żona, Jan Czaicki
  17.00+Marta Ogarek – od wnuka Michała z rodziną
+Stanisław Żarnowski – od bratanicy Magdaleny +Tomasz Leśniak (od uczniów i rodziców Zespołu Szkół w Zembrzycach)
+Marek Adamek (od Piotra i Krystyny Korczak)
+Józefa Talaga (od rodziny Muchów i Sałapatków z Grzechyni)
+Damian Ryszawy (od Małgorzaty i Łukasza Drewniak)
+Rozalia Wilusz (od kolegów z działu gospodarczego ZDZ Sucha B.)
+Jan Kopacz (od rodziny Korczak i Gałuszka)
+Wanda Tokarz (od sąsiadki Haliny Kubasiak z rodziną)
+Stanisław Gunia (od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Szkoły Podstawowej w Marcówce)
+Anna Kwaśny (od syna Tomasza z rodziną)
+Kazimierz Grochot (od siostry z mężem)
+Rozalia Fidelus (od wnuczki Oli z rodziną)
+Jerzy Pilch (od córki Moniki z wnuczką Natalią)
+Stanisław Mirocha (od szwagierki Krystyny Miś)
+Helena Nosal (od wnuka Dominika)
+Stanisław Szczygieł (od rodziny Dziędzioch i Woźniak)
+Maria Morycka (rodziny Kuś z Krakowa)
+Jan Kubas (od wnuczki Marii z Bartusiem)
+Stanisława Berezowska (od wnuków i prawnuków)
+Jacek Kuligowski (od kolegów i koleżanek z Urzędu Gminy w Zembrzycach)
+Józef Fidelus (od Grzegorza i Anny Hudziak z córkami)
+Maria Kuś (od kuzynki z Krakowa z dziećmi)
+Tadeusz Kasprzycki ( od chrześnicy ze Szczecina)
+Krzysztof Wróbel(od rodziny Krzysztofa Dziedzioch)
+Edward Porębski (od Pauliny i Tomasza z rodziną)
+Krzysztof Pilch (od wychowawcy Piotra Talagi z uczniami z gimnazjum)
+Stanisław Gliński (od sąsiadów Ziemichodów)
+Stanisław Kołata (od Grażyny Skoryk i Asi Błachut)
+Rozalia Kuligowska (od rodziny Pajorów)
CZWARTEK – 04.11
6.30+Józef Fidelus – od pracowników firmy KARTON – PAK
17.00+Władysław Karcz, Justyna żona, Jan Żmudka
PIĄTEK – 05.11
6.30O uzdrowienie i nawrócenie dla pewnej osoby
17.00+Konstancja i Józef Dudek
SOBOTA – 06.11
6.30O zdrowie dla Tadeusza i potrzebne łaski
+Maria Kuś – od siostry Anny z rodziną
17.00+Ludwik Pająk, Józefa żona, Adam syn
GODZINANIEDZIELA – 07.11
7.00+Jan Ficek, Wiktoria, Józef, Anna i Henryk Spólnik
9.00Marcin, Karolina Talaga, zmarli z rodziny
11.30Chrzcielna – w int. parafian
16.00+Michał Żmija – 17 r. śm., Stanisława żona, Kazimierz Talaga