INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

07-15 listopada 2021

GODZINANIEDZIELA – 07.11 
7.00+Jan Ficek, Wiktoria, Józef, Anna i Henryk Spólnik 
9.00Marcin, Karolina Talaga, zmarli z rodziny 
11.30Chrzcielna – w int. parafian 
16.00+Michał Żmija – 17 r. śm., Stanisława żona, Kazimierz Talaga 
 PONIEDZIAŁEK – 08.11 
06.30+Jan Goryl i zmarli z rodziny 
17.00+Elżbieta Kałafut, Stefan mąż 
WTOREK – 09.11 
6.30+Józefa Borawska – r. śm 
17.00+Stanisław Danek – 10 r. śm 
 ŚRODA – 03.11 
6.30+Jan Zygliński, Stanisława żona, Marian syn 
  17.00+Salomea Sumera, mąż Tadeusz, syn Edward
+Beata Kopacz (od koleżanek i kolegów córki pauliny ze Szkoły Podstawowej)
+Józefa Talaga (od pracowników firmy KARLAK z Zembrzyc)
+Teresa Mikołajek (od syna Józefa z rodziną)
+Damian Ryszawy (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)
+Rozalia Wilusz (od kolegów syna)
+Edward Gruszeczka (od bratowej Anny z Wieliczki i rodziny Książków z Czarnochowic)
+Tadeusz Talaga (od brata Andrzeja z żoną)
+Anna Kwaśny (od nauczycielek z Przedszkola w Zembrzycach)
+Józefa Durbacz (od ks. Jakuba Matei)
+Salomea Sumera (od wnuka Krzysztofa z rodziną)
+ Maria Woźniak (od wnuka Michała z Zuzanną)
+Marian Kulak (od Doroty z rodziną)
+Rozalia Fidelus (od wnuczki Asi z rodziną)
+Genowefa Krupa (od rodziny Salów)
+Edward Kasprzycki (od wnuczki Edyty)
+Andrzej Bączek (od Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego)
+Helena Nosal (od sąsiadów Małgorzaty i Jerzego Talagów)
+Irena Talaga (od wnuczki Izabeli z rodziną)
+Halina Bartkowska (od siostrzenicy Agaty z rodziną)  
+Stanisław Szczygieł (od rodziny Porębskich)
+Stanisław Pławny (od siostrzeńca Grzegorza z rodziną)
+Wojciech Pindel (od Bogusławy Jarzmik)
+Apolonia Talaga (od żony i córki kuzyna Jana)
+Stanisława Talaga (od chrześnicy Elżbiety z rodziną)
+Jan Grygiel (od wnuka Tomasza z żoną)
+Jacek Kuligowski (od Anety Sitarz z rodziną)
+Józef Fidelus (od Janusza Fidelusa z rodziną) +Wojciech Suwada (od kuzynki Kazi z rodziną) +Edward Porębski (od Jacka i Anny Rak)
+Jan Talaga (od siostrzeńca Jana)
+ Kazimierz Matuszyk (od swata Tadeusza ze Stryszawy)
+Stanisław Mirocha (od szwagra)
 
CZWARTEK – 11.11 
6.30+Ewa Paleczna, Krystyna i Tadeusz Tokarz 
10.00W intencji Ojczyzny 
17.00+Michalina Fidelus – 44 r. śm., Teofil mąż, Rozalia Fidelus 
PIĄTEK – 12.11
6.30+Jan Grygiel – od syna Tadeusza
17.00+Zofia Świerk – 25 r. śm, Władysław mąż, Anna córka, Andrzej syn
SOBOTA – 13.11
6.30+Stanisława Berezowska – od córki Haliny z rodziną
17.00+Stanisław Banaś, zmarli rodzice: Balbina i Piotr
GODZINANIEDZIELA – 14.11
7.00+Maria Gunia – 2 r. śm. Józef mąż
9.00+Franciszek Karcz – 3 r. śm
11.30a)Dziękczynna za dar założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek – bł. Edmunda Bojanowskiego z prośbą o nowe powołania
b)+Stanisław Gunia – 1 r. śm (od wnucząt: Kingi, Eweliny, Natalii, Adriana i Krystiana)
16.00+Tadeusz Talaga – 1 r. śm., Anastazja i Jan Wysmołek, Maria i Franciszek Talaga