INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

21-28 listopada 2021

GODZINANIEDZIELA – 21.11 
7.00+Stanisław Gliński – r. śm 
9.00+Maria Szewczyk 
11.30W int. parafian 
16.00+Aniela i Filomena Targosz 
  PONIEDZIAŁEK – 22.11 
06.30+Stanisław Pławny – od siostry Anny 
17.00W int. Anny z ok. 85 urodzin oraz Karola Misia w 90 r. urodzin – dziękczynna za opiekę Bożą z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo 
WTOREK – 23.11 
6.30+Józef Działowy, Barbara, Maria, Andrzej Bury 
17.00+Helena Bojęś, Stefania Kwartnik 
 ŚRODA – 24.11 
6.30+Zygmunt Sitarz – int. od żony Anny 
  17.00+Beata Kopacz (od Anny i Jana Lorek)
+Teresa Mikołajek (od wnuczki Danuty bacy z mężem i prawnukiem)
+Damian Ryszawy (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)
+Edward Gruszeczka (od kuzyna Adama Zawiły z rodziną)
+Jan Kopacz (od Stanisława i Lilii Kopaczów z rodziną z Człuchowa)
+Tadeusz Talaga (od kuzynki Stanisławy Karcz z rodziną)
+Józefa Durbacz (od chrześniaka Kazika oraz Anny Skrzeczek z Jasienicy z rodzinami)
+Salomea Sumera (od chrześniaka Jana z rodziną ze Ślemienia)
+ Maria Woźniak (od wnuka Pawła z rodziną)
+Marian Kulak (od wnuka Tomasza)
+Rozalia Fidelus (od Marcina i Anny Świerk)
+Genowefa Krupa (od Eugeniusza Dudonia i rodziny Kubasów)
+Edward Kasprzycki (od Tadeusza Kasprzyckiego z rodziną)
+Andrzej Bączek (od Iwony Sałapatek z rodziną)
+Helena Nosal (od Drugiej Róży kobiet)
+Irena Talaga (od szwagierki Barbary z córką)
+Halina Bartkowska (od wnuczek Klaudii i Eweliny)  
+Stanisław Szczygieł (od kuzynki Anety Zawilińskiej i kuzyna Arkadiusz z rodzinami)
+Stanisław Pławny (od Mariana z synem Łukaszem)
+Wojciech Pindel (od chrześnicy Justyny)
+Apolonia Talaga (od chrześnicy Stanisławy Karcz  z rodziną)
+Stanisława Talaga (od sąsiadów Karczów i Gibasów)
+Jan Grygiel (od sąsiadów z ul. Grygle)
+Jacek Kuligowski (od Radnych z Gminy Zembrzyce)
+Józef Fidelus (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podst. ks. Zbigniewa)
+Maria Kuś (od sołtysek Gminy Zembrzyce)
+Tadeusz Kasprzycki (od sąsiadów Salów i Góralików)
+Edward Porębski (od Rafała i Aleksandry Wróbel)
+Krzysztof Pilch (od sąsiadki Iwony z Jerzym z Marcówki)
+Stanisław Gliński (od sąsiadki Haliny z rodziną)
+Stanisław Kołata (od rodziny Kolczaków)
+Rozalia Fidelus (od sąsiadów Knapików)
+ Kazimierz Matuszyk (od swata Tadeusza ze Stryszawy)
+Stanisław Mirocha (od wnuków Jana i Macieja)
 
CZWARTEK – 25.11 
6.30+Stanisław Kowalczyk – od Mieczysława Grzechynka 
17.00+Stanisław Gliński – od siostry Barbary 
PIĄTEK – 26.11
6.30+Wojciech Suwada – od siostry Włądysławy
17.00+Jan Ficek
SOBOTA – 27.11
6.30+Jan Talaga – r. śm.
17.00W int. Jana Szwajdy w 18 r. urodzin – o zdrowie i błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
GODZINANIEDZIELA – 28.11
7.00+Tadeusz Stokłosa, Wanda i Zofia – żony, Czesław syn
9.00+Krzysztof Danek – 19 r. śm.
11.30+Anna Danek, Franciszek mąż
16.00+Andrzej Bączek – od Kasi, Sławka i Ali