GODZINANIEDZIELA – 29.08
7.00+ Józefa Żmudka (ona)
9.00+ Krystyna Kuligowska (4 r. śm.) i Edward m.
11.30Dziękczynna w 25 r. ślubu Ewy i Dariusza
18.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 30.08
6.30+Anna Kwaśny (od syna Mirosława)
18.00+Jacek Kuligowski (od syna Marcina z rodziną)
WTOREK – 31.08
6.30+Kazimierz Grochot (od córki Katarzyny z rodziną)
18.00W int. mieszkańców ulicy Kolejowej  przygotowujących ołtarz na Boże Ciało
 ŚRODA – 01.09
6.30+Edward Karcz (od Sebastiana Karcza z rodziną)
8.00O błogosławieństwo Boże w nowym Roku szkolnym dla uczących się i pracujących w Zespole Szkół w Zembrzycach
18.00+Bronisława i Piotr Michno
+Stanisław Kałat (od rodziny Badan z Wysokiej)
+Beata Kopacz (od Józefy Brania i Małgorzaty Simik)
+Teresa Mikołajek (od chrześnicy Gosi z Zawoi)
+Damian Ryszawy (od przyjaciela Michała)
+Rozalia Wilusz (od chrześniaka Krzysztofa z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach)
+Stanisława Mirocha (od właścicieli Amal II w Tarnawie Dolnej)
+Tadeusz Talaga (od Ewy i Bogusława Ogarek z dziećmi)
+Józefa Durbacz (od chrześniaka Wojtka z rodziną)                                                                                        
+Salomea Sumera (od Sławomira i Magdaleny Maślanka z Suchej Beskidzkiej z dziećmi)
+ Maria Woźniak (od wnuczki Sylwii z rodziną)
+Marian Kulak (od bratówki Hanki)
+Rozalia Fidelus (od chrześnicy Stasi z rodziną)
+Andrzej Bączek (od rodziny Zawiłów)
+Irena Talaga (od synowej Teresy)
+Halina Bartkowska (od swatów Herminy i Kazimierza Krzeszowiak)  
+Stanisław Szczygieł (od koleżanek córki Eli z Fideltronika „Dział przygotówka”)
+Stanisław Pławny (od bratanicy Iwony z rodziną)
+Wojciech Pindel (od sąsiadek)
+Apolonia Talaga (od siostry Marii Pasek)
+Stanisława Talaga (od pracowników Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej)
+Jan Grygiel (od siostrzeńca Staszka Sumery z żoną)
+Jacek Kuligowski (od Andrzeja Talagi z rodziną)
+Józef Fidelus ( (od bratanicy Danuty Ogarek z dziećmi)
+Wojciech Suwada (od kuzyna Janusza z rodziną)
+Maria Kuś (od OSP Zembrzyce)
+Tadeusz Kasprzycki (od chrześnicy Celiny)
+Krzysztof Wróbel ( od rodziny Martyniak z Harbutowic)
CZWARTEK – 02.09
6.30+Józefa Durbacz (od wnuka Piotra)
18.00+Teresa Danek (od siostrzeńca Piotra  z żoną i dziećmi)
PIĄTEK – 03.09
6.30+Stefania i Czesław Magdziak
18.00+Julian Kadela i jego rodzice
SOBOTA – 04.09
6.30+Stanisław Gruszeczka – 33 r. śm
18.00+Adela i Mieczysław Fidelus (r. śm)
GODZINANIEDZIELA – 05.09
7.00+ Marceli Nosalik, Anna żona, Teresa córka
9.00+Józefa Fidelus, Andrzej mąż, Genowefa i Stanisław Kiepura
11.30+Julianna, Ignacy, Józef i Jan Palarscy, Jan Grygiel
18.00Za parafian