INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

05 -12.09.2021

GODZINANIEDZIELA – 05.09
7.00+ Marceli Nosalik, Anna żona, Teresa córka
9.00+Józefa Fidelus, Andrzej mąż, Genowefa i Stanisław Kiepura
11.30+Julianna, Ignacy, Józef i Jan Palarscy, Jan Grygiel
18.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 06.09
6.30+Salomea Sumera (od syna Józefa z rodziną)
18.00+Anna Zawiła (od córki Ewy z rodziną)
WTOREK – 07.09
6.30+Genowefa Kołata (od kuzynki Haliny)
18.00+Stanisław Prorok – r.śm
 ŚRODA – 08.09 – święto Narodzenia NMP
6.30+Jan Kołata, Jadwiga żona, Maria córka
18.00+Maria Wrona (od Doroty i Tomasza Kałat)
+Tadeusz Leśniak (od teściowej Zofii)
+Marek Adamek (od rodziny Marków)
+Józefa Talaga (od Ćwiękałów z Krzeszowa)
+Jan Bednarek (od rodziny Porębskich i Mirek)
+Damian Ryszawy (od Elżbiety i Józefa Kołatów)
+Rozalia Wilusz (od rodziny Marii i Kazimierza Grochot wraz  z rodziną)
+Edward Gruszeczka (od Katarzyny i Pawła Barneckich z rodziną)
+Jan Kopacz (od rodziny Gawłów)
+Antonina Głuc (od Marii Głuc)
+Wanda Tokarz (od koleżanek córki Elżbiety z Wydziału Zasiłków Inspektoratu ZUS w Wadowicach oraz koleżanki Marty z Suchej Beskidzkiej)
+Stanisław Gunia (od sąsiadów Stanisławy i Jerzego Łuczak rodziną)
+Anna Kwaśny (od kolegów syna Tomasza z Działu Utrzymania Ruchu firmy Fideltronik) +Stanisław Nowak (od sąsiadów z os. Rabowa)
+Kazimierz Grochot (od mieszkańców ulicy ks. Kobyłeckiego)
+Rozalia Fidelus (od wnuka Pawła z rodziną)
+Jerzy Pilch (od koleżanek z pracy córki Anny ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie)
+Józefa Lenart (od wnuka Bartłomieja z żoną)
+Stanisław Mirocha (od Marii i Zbigniewa Miś z dziećmi)
+Helena Nosal (od wnuka Jakuba z rodziną)
+Stanisław Szczygieł (od wujka Józka z Jaroszowic z żoną)
+Maria Morycka (od Stanisławy Fidelus z rodziną)
+Jan Kubas (od Agaty i Józefa Sumera z rodziną ze Stryszawy)
+Stanisława Berezowska (od Dwunastej Róży Kobiet)
+Jacek Kuligowski (od Rafała i Aleksandry Wróbel)
+Józef Fidelus (od Marii Gigoń)
+Maria Kuś (od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)
+Krzysztof Porębski (od rodziny Fortunów)
+ Edward Porębski (od swata Stanisława Jeża)
+ Krzysztof Pilch (od kuzynki Aleksandry z rodziną)
+ Stanisław Gliński (od sąsiadów)
CZWARTEK – 09.09
6.30+Maria Woźniak (int. od córki Józefy z mężem)
18.00+Felicja i Stanisław Gruszeczka
PIĄTEK – 10.09
6.30+Joanna  i  Wincenty Miś, Władysław syn
18.00+Kazimierz Karcz – 9 r. śm.
SOBOTA – 11.09
6.30+Stanisław Żarnowski ( od brata Szczepana z żoną)
18.00+Rozalia Fidelus (od siostry Zofii)
GODZINANIEDZIELA – 12.09
7.00+Zygmunt Nosal
9.00+Jan i Rozalia Gunia, Józef Głąb
11.30W int. Alicji – w 1 rocznicę urodzin
18.00Józef Zawiła ( r. śm.), Helena żona i rodzice