INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18-25 LIPCA 2021

GODZINANIEDZIELA – 18.07
7.00o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocznicę  urodzin  dla Pauliny
9.00+Jan Danek, Joanna ż., Krzysztof, Julian, Jadwiga, Jacek Danek, ks. prof. Tadeusz Przybylski
11.30W INTENCJI PARAFIAN
18.00+Czesław Fidelus i jego rodzice
PONIEDZIAŁEK – 19.07
18.00+Czesław Żmija
WTOREK – 20.07
6.30+Rozalia i Jan Gunia
 ŚRODA – 21.07
18.00+Stanisław Kałat (od rodziny Leników) +Beata Kopacz (od Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach) +Teresa Mikołajek (od Małgorzaty i Józefa z dziećmi) +Damian Ryszawy (od rodziny Śliwów z Węgierskiej Górki) +Rozalia Wilusz (od Grzegorza i Eli Leśniak z Jaroszowic) +Edward Gruszeczka (od Łukasza z rodziną) +Stanisława Mirocha (od Rafała Ślósarza z rodziną) +Tadeusz Talaga (od Tomasza  i Beaty Rymarczyk z rodziną) +Józefa Durbacz (od Krystyny Fidelus z rodziną)                                                                                         +Stanisław Gunia (od Rozalii i Mariana Kapała) +Salomea Sumera (od koleżanek i kolegów z firmy Karlak w Suchej Beskidzkiej) + Maria Woźniak (od emerytów Poczty w Zembrzycach) +Marian Kulak (od Jadwigi Kani z rodziną) +Rozalia Fidelus (od Agaty i Jana Skoroniak) +Andrzej Bączek (od rodziny Iciek z Suchej Beskidzkiej) +Teresa Danek (od grupy św. Ojca Pio) +Irena Talaga (od pracowników betoniarni Osielec) +Halina Bartkowska (od Haliny Gruszeczki z rodziną)  +Stanisław Szczygieł (od Ireny i Franciszka Pawliców) +Stanisław Pławny (od rodz. Zadorów) +Wojciech Pindel (od sąsiadów: Agnieszki i Tomka) +Apolonia Talaga (od Wandy Banaś) +Stanisława Talaga (od pracowników Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej) +Jan Grygiel (od Danuty i Bogdana Sumerów) +Jacek Kuligowski (od sąsiadki Zofii Pękali z rodziną) +Józef Fidelus ( (od Doroty i Tomasza Kałat)
CZWARTEK – 22.07
6.30+Julian i Joanna Matuszyk, Weronika córka
PIĄTEK – 23.07
18.00+Janina i Michał Kulig
SOBOTA – 24.07
18.00+Czesław i Aniela Gruszeczka, Janusz syn
GODZINANIEDZIELA – 25.07
7.00+Helena i Stanisław Łach
9.00+Anna i Piotr Grygiel
11.30+Apolonia Mirocha (r. śm.), Jan Mirocha, Jan syn, Jan Bębenek i Julia Mirocha
18.00W INTENCJI PARAFIAN