INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 4-11 LIPCA 2021

7.00+Stanisław Prorok (r. śm.) Ludwika ż., Urszula i Józefa córki
9.00+Janina Grygiel, Edward Grygiel, zmarli z rodziny Grygielów
11.30ZA PARAFIAN
18.00+Jan Głowicki, Kunegunda ż., Janina c., Marian s.
PONIEDZIAŁEK – 05.07
18.00+Ludwika i Jan Mucha
WTOREK – 06.07
6.30+Andrzej Siemion i dziadkowie
 ŚRODA – 07.07
18.00+Stanisław Kałat (od Teresy i Sławomira Fidelus z dziećmi) +Beata Kopacz (od Marii Mróz) +Teresa Mikołajek (od Gosi Szczotki z rodz.) +Damian Ryszawy (od rodz. Hornik z Budzowa) +Rozalia Wilusz (od Anny Sasin z rodz.) +Edward Gruszeczka (od personelu Domu Wczasowo – Rehab. Caritas w Zembrzycach) +Stanisława Mirocha (od Agaty i Stanisława Panek) +Tadeusz Talaga (od kolegów i koleżanek Ani z gimnazjum) +Józefa Durbacz (od Elżbiety Harańczyk z rodz.) +Stanisław Gunia (od Rozalii i Mariana Kapała) +Salomea Sumera (od Natalii i Konrada Stalmach) + Maria Woźniak (od Barbary Gałuszka z rodz.) +Marian Kulak (od Barbary Pieróg z rodz.) +Rozalia Fidelus (od Działu Sprzedaży Fideltronik) +Andrzej Bączek (od Mirosławy Gronkiewicz z rodz.) +Teresa Danek (od Barbary z córką) +Irena Talaga (od pracowników Mrówka w Osielcu) +Halina Bartkowska (od Włodzimierza Zawiły z rodz.)  +Stanisław Szczygieł (od przyjaciółki Ani z córkami) +Stanisław Pławny (od rodz. Trzopów z Suchej Beskidzkiej) +Wojciech Pindel (od rodz. Moskała ze Stanisławia) +Apolonia Talaga (od sąsiadki Krystyny Miś) +Stanisława Talaga (od Marii Danek z rodz.) +Jan Grygiel (od rodz. Gaździckich z Bielska) +Jacek Kuligowski (od Grupy Modlitewnej św. O. Pio ) +Józef Fidelus ( (od Tadeusza Żmudki z rodz.)
CZWARTEK – 08.07
6.30 +Stanisława Mirocha (od synowej Krystyny)
PIĄTEK – 09.07
18.00W 50 rocznicę ślubu Edwarda i Wandy – dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
SOBOTA – 10.07
18.00+Marian Talaga, Józef i Maria Talaga, Pelagia i Justyna córki
GODZINANIEDZIELA – 11.07
7.00+Tadeusz Przygoda (roczn. śm.) Stanisława ż.
9.00+Jan i Rozalia Gunia, Józef Głąb
11.30+Janina i Jan Bednarek (1 r. śm.), Stanisława i Jan Bednarek
18.00+Józefa Danek (20 r. śm.), Józef m.