INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

28 listopada – 5 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 28.11 
7.00+Tadeusz Stokłosa, Wanda i Zofia – żony, Czesław syn 
9.00+Krzysztof Danek – 19 r. śm. 
11.30+Anna Danek, Franciszek mąż 
16.00+Andrzej Bączek – od Kasi, Sławka i Ali 
  PONIEDZIAŁEK – 29.11 
06.30+Andrzej Kopacz 
17.00+Julia Żmudka, Adam mąż i ich dzieci 
WTOREK – 30.11 
6.30+Andrzej Siemion – 18 r.śm. 
17.00+Andrzej Fidelus, Józefa żona, Józef i Maria Fidelus 
 ŚRODA – 01.12 
6.30+Rozalia i Karol Kuligowscy,
+Janina i Tadeusz Kwaśny
 
  17.00+Tomasz Leśniak
+Beata Kopacz
+Tadeusz Talaga
+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Stanisław Gliński
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz  
 
CZWARTEK – 02.12 
6.30+Stanisław Kołata – int. od żony Czesławy 
17.00+Janina i Ignacy Targosz – r. śm. 
PIĄTEK – 03.12 
6.30+Zofia Bura – int. od córki Barbary i Krzysztofa 
17.00+Stanisław Mirocha – od siostry 
SOBOTA – 04.12 
6.30+Adam Wągiel – 6 r. śm 
17.00+Barbara i Edward Talaga, Józefa Fidelus – int. od córki z rodziną 
GODZINANIEDZIELA – 05.12
7.00+Barbara Sala, Michał mąż
9.00+Bolesław Talaga – r. śm., Zofia żona, Andrzej wnuk, Iwona żona, Józefa Talaga
11.30chrzcielna – w int. parafian
16.00+Jan Miś – 37 r. śm. Maria żona

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

5 – 12 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 05.12 
7.00+Barbara Sala, Michał mąż 
9.00+Bolesław Talaga – r. śm., Zofia żona, Andrzej wnuk, Iwona żona, Józefa Talaga 
11.30chrzcielna – w int. parafian 
16.00+Jan Miś – 37 r. śm. Maria żona 
  PONIEDZIAŁEK – 06.12 
06.30+Aniela i Antoni Świerk – r. śm 
17.00+Stanisław Talaga – 6 r. śm 
WTOREK – 07.12 
6.30+Janina i Stanisław Syc 
17.00+Zofia Mucha 
 ŚRODA – 08.12 – Ur. Niepokalanego Poczęcia 
6.30+Maria, Andrzej Gruszeszka 
9.00Dziękczynna za powstanie Zgromadzenia Sióstr Służebniczek z prośbą o rozszerzenie Czci Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. 
  17.00+Józefa Durbacz
+Salomea Sumera
+Marian Kulak
+Genowefa Krupa
+Andrzej Bączek
+Helena Nosal
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Stanisław Mirocha II
+ Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga  
 
CZWARTEK – 09.12 
6.30+Jan Kubas – od córki Jadzi z rodziną Piątek z Budzowa 
17.00+Władysława (ona) Błachut – 1 r. śm, +Marian mąż 
PIĄTEK – 10.12
6.30+Józef Miś
17.00W int. Marianny Szwajdy – w 85 r. urodzin – o potrzebne łaski
SOBOTA – 11.12
6.30+Bolesław i Maria Zawiła – 1 r. śm.
17.00+Stanisław Mucha, Maria żona, Stanisław syn
GODZINANIEDZIELA – 12.12
7.00+Aleksandra Pindel – 7 r. śm, Jan mąż
9.00+Marian Hrycaj, Barbara żona, Krzysztof Danek
11.30+Stanisław Mucha i jego rodzice
16.00w int. parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

12-19 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 12.12 
7.00+Aleksandra Pindel – 7 r. śm, Jan mąż 
9.00+Marian Hrycaj, Barbara żona, Krzysztof Danek 
11.30+Stanisław Mucha i jego rodzice 
16.00w int. parafian 
  PONIEDZIAŁEK – 13.12 
06.30+Józefa Lenart – od +Marii i Andrzeja Moryckich 
17.00+Danuta Hrapkowicz 
WTOREK – 14.12 
6.30+Jacek Kuligowski (od siostry Anny) 
17.00+Andrzej Grygiel – 4 r. śm 
 ŚRODA – 15.12 
6.30+Józef Fidelus – od syna Piotra 
  17.00+Andrzej Mokrzycki
+Beata Kopacz
+Tadeusz Talaga
+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Stanisław Gliński
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Stanisław Broda
 
CZWARTEK – 16.12 
6.30+Stefania Paleczna – 24 r. śm, Wojciech mąż 
17.00+Zofia i Sebastian Miśkowiec 
PIĄTEK – 17.12
6.30+Stanisława Mirocha – int. od syna
17.00+Stefan i Anna Nędza, +Mieczysław i Anna Nędza
20.00+Kazimierz Grochot – od brata Stanisława z rodziną
SOBOTA – 18.12
6.30W 18 r. urodzin
17.00+Władysława Kopacz
20.00+Rozalia Fidelus – od syna Edwarda z żoną
GODZINANIEDZIELA – 19.12
7.00+Jan Żmudka – r. śm
9.00+Czesław Żmija
11.30+Michał i Rozalia Talaga
16.00+Czesław Brzeski, jego rodzice +Helena i Franciszek

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

19-26 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 19.12 
7.00+Jan Żmudka – r. śm 
9.00+Czesław Żmija 
11.30+Michał i Rozalia Talaga 
16.00+Czesław Brzeski – r. śm, jego rodzice +Helena i Franciszek 
  PONIEDZIAŁEK – 20.12 
06.30+Anna Zawiła 
17.00a)+Rozalia i Michał b) Andrzej Bączek 
WTOREK – 21.12 
6.30+Julian Gruszeczka, rodzice i rodzeństwo 
17.00+Stanisław Ryszawy 
 ŚRODA – 22.12 
6.30+Julia Talaga – 24 r. śm., Józef mąż, Kazimierz syn 
  17.00+Marian Kulak
+Andrzej Bączek
+Helena Nosal
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
 
CZWARTEK – 23.12 
6.30W int. Adama – dziękczynna w 75 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny 
17.00+Domicela i Władysław Pindel (r. śm.) 
PIĄTEK – 24.12 – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
6.30a)  +Adam Żmudka, ……………. żona, Józef syn b)+Helena Zawiła,  mąż Józef c)
PASTERKA
24.00a) w intencji parafian b)
SOBOTA – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
7.00+Michał Urbańczyk, Maria Szczygieł, Stanisław Szczygieł (int. od szwagierki  Doroty z dziećmi)
9.00+Stefan i Maria Dobisz, Helena córka
11.30+Janina i Michał Kulig
16.00w intencji Bogu wiadomej
GODZINANIEDZIELA – 26.12 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY I ŚW. SZCZEPANA
7.00+Ewa Paleczna
9.00+Szczepan Gołucki, Helena żona
11.30W int. parafian – chrzcielna
16.00+Andrzej Ogarek

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

26 grudnia 2021 – 02 stycznia 2022

GODZINA26.12 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY I ŚW. SZCZEPANA 
7.00+Ewa Paleczna 
9.00+Szczepan Gołucki, Helena żona 
11.30W int. parafian – chrzcielna 
16.00+Andrzej Ogarek 
  PONIEDZIAŁEK – 27.12 – św. Jana Apostoła 
06.30+Michał Talaga – 30 r. śm.,
+Stefania żona, Tadeusz syn, Mateusz wnuk,
 
+Irena Talaga – od sąsiadów 
17.00+Barbara i Władysław Gurdek 
WTOREK – 28.12 
6.30+Maria i Kacper Żarnowscy 
+Stanisław Pławny – od siostry Zdzisławy Dębskiej z rodziną 
17.00+Eugeniusz Ścieżka 
 ŚRODA – 29.12 
6.30+Ludwika i Franciszek Natonek 
+Jan Kubas – od wnuka Krzysztofa z rodziną 
  17.00+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
 
CZWARTEK – 30.12 
6.30+Szczepan Bartkowski, Julia żona, córka Barbara 
+Józef Fidelus – od Wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka 
17.00+Rozalia Fidelus – 1 r. śm. 
PIĄTEK – 31.12
8.00Za wszystkich zmarłych w kończącym się  roku
16.00+ Krzysztof Wróbel – int. od Mamy
+Rozalia Kuligowska – od Marysi z Adrianem
SOBOTA 01.01.22 UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI
7.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Mieczysława
9.00+Stanisława Berezowska – od córki Rozalii z rodziną
11.30W int. parafian
16.00+Apolonia Talaga – od brata Stanisława z rodziną
GODZINANIEDZIELA – 02.01
7.00+Jan Polak, Julia żona, Ja i Edward synowie
9.00+Władysław i Julia Malinka
11.30W int. parafian – chrzcielna
16.00+Janina i Michał Kulig

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

02 -09 stycznia 2022

GODZINANIEDZIELA – 02.01 
7.00+Jan Polak, Julia żona, Jan i Edward synowie, Zygmunt zięć 
9.00+Władysław i Julia Malinka 
11.30W int. parafian – chrzcielna 
16.00+Janina i Michał Kulig 
  PONIEDZIAŁEK –03 stycznia 
06.30+Genowefa Ficek 
17.00+Tadeusz Talaga – 5 r. śm., jego rodzice: Stefania i Michał 
WTOREK – 04.01 
6.30+Stanisław Broda – od żony Krystyny 
+Andrzej Bączek – od Barbary i Stanisława Fortunów 
17.00+Stanisława Glińska, Michał mąż 
 ŚRODA – 05.01 
6.30+Jerzy Pilch – od córki i wnuka Antoniego 
+Tadeusz Kasprzycki – od syna Piotra z żoną i dziećmi 
  17.00+Andrzej Bączek
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
 
CZWARTEK – 06.01 – Objawienie Pańskie 
7.00+Czesław Nowak – 12 r. śm 
9.00+Stanisław i Józefa Lenart 
11.30Za parafian 
16.00+Marek Talaga – 6 r. śm 
PIĄTEK – 07.01 
6.30+Maria Morycka- od rodziny Moryckich 
17.00+Stanisława i Julian Paleczni 
SOBOTA – 08.01
6.30+Maria Kuś – od siostry Barbary z synem Robertem
+Helena Nosal – od syna Stanisława z rodziną
17.00+Zygmunt Sitarz – od córki Magdaleny z mężem i dziećmi
GODZINANIEDZIELA – 09.01
7.00W int. parafian
9.00+Edmund i Janina Pajor
11.30+Jan i Julia Sitarz, Maria i Bronisław Kotlarczyk
16.00+Julia Mirocha – od syna Wojciecha z żoną

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

30 stycznia – 6 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 30.01 
7.00+ Florian Heldt – w 80 r. urodzin -od syna Grzegorza z żoną 
9.00+Jan Pękala – 11 r. śm. 
W intencji orkiestry Rytm 
11.30+Jerzy Świątek – 18 r. śm., Antonina i Władysław Świątek 
16.00+Władysław Świerk – 14 r. śm, Zofia żona, syn Andrzej, c. Anna 
PONIEDZIAŁEK – 31.01 
06.30+ Stanisław Polak – 8 r. śm. 
17.00+ Maria i Jan Kołata 
WTOREK – 01.02 
6.30+ Maria Morycka – od rodziny Kuś z Krakowa 
17.00+ Anna Popardowska – 1 r. śm. 
 ŚRODA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO  – 02.02 
7.00+ Stefania i Julian Wróbel 
9.00+ Jacek Kuligowski – od Tadeusza Gruszeczki 
  17.00+Andrzej Bączek
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
+Florian Heldt
 
CZWARTEK – 03.02 
6.30+ Stanisław Kołata – od brata Ryszarda z rodziną 
17.00+ Wanda Tokarz – od siostrzenicy Natalii z rodziną 
PIĄTEK – 04.02 
6.30+ Zygmunt Sitarz – od córki Marii 
17.00+ Janina i Michał Kulig 
SOBOTA – 05.02
6.30+ Jan Talaga – od brata Mariana z żoną
17.00+Edward Marek
GODZINANIEDZIELA – 06.02
7.00+ Józef Gunia (11 r. śm.), Maria żona
9.00+ Marianna i Władysław Malinka; Jan i Julia Czaiccy
11.30chrzcielna
16.00Dziękczynna w 30 r. ślubu Elżbiety i Stanisława Ochman z prośbą o dalsze łaski i opiekę świętej Rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6-13 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 6.02 
7.00+ Józef Gunia (11 r. śm.), Maria żona 
9.00+ Marianna i Władysław Malinka; Jan i Julia Czaiccy 
11.30chrzcielna 
16.00Dziękczynna w 30 r. ślubu Elżbiety i Stanisława Ochman z prośbą o dalsze łaski i opiekę świętej Rodziny 
PONIEDZIAŁEK – 7.02 
06.30+ Helena Karcz (r. śm) 
17.00+ Karolina, Emil, Andrzej Mirocha 
WTOREK – 8.02
6.30+ Julian Gruszeczka – 34 r. śm.
17.00+ Zofia, Władysław Zych
ŚRODA – 9.02
6.30+ Teresa Danek – 1 r. śm.
  17.00+Wiesław Baca – 17 rocznica śm. 
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Helena Bury
CZWARTEK – 10.02
6.30+ Helena Bury (od siostry Janiny z rodziną)
17.00+ Krzysztof Wróbel
PIĄTEK – 11.02
6.30+ Paweł i Rozalia Suwada; Rozalia i Szczepan Polak; Maria i Jan Tokarz
17.00+ Ludwik Kołata, Maria ż., Helena c., Zofia i Stanisław s.
SOBOTA – 12.02
6.30+ Edward Talaga – od żony
17.00+Tadeusz Talaga – od brata Andrzeja z żoną
GODZINANIEDZIELA – 13.02
7.00+ Julian Kadela i Rodzice
9.00+ Stanisław Nowak (r. śm.)
11.30O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michasia w 1 r. urodzin
16.00Za parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6.03-13.03.2022

GODZINANIEDZIELA – 6.03
7.00+ Józef i Maria Fidelus, Józefa i Andrzej Fidelus
9.00+ Kazimierz Talaga, Stanisława Żmija, Michał m.
11.30chrzcielna
16.00+ Stanisława i Aleksander Leśniak
PONIEDZIAŁEK – 7.03
06.30+ Stanisław Zadora – od kuzyna Józefa z żoną
17.00+ Olga i Franciszek Zyzańscy (40 r. śm.)
WTOREK – 8.03
6.30W int. Ojczyzny – o pokój
17.00+ Florian Heldt – od Małgorzaty z mężem
ŚRODA – 9.03
7.00+ Halina Kuligowska – od rodz. Kuligowskich i Kubielasów
17.00+Marian Talaga
+Elżbieta
+Stanisław Szczygieł 
+Maria Morycka
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Jan Talaga
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Halina Kuligowska
CZWARTEK – 10.03
6.30+ Stanisław Mirocha – od córki Mirosławy z mężem
17.00+ ks. Szczepan Żmudka, Józef brat
PIĄTEK – 11.03
6.30+Tadeusz Kasprzycki – od syna Andrzeja z żoną Grażyną
17.00+ Jan i Helena, Jan i Michalina
SOBOTA – 12.03
6.30+ Ludwik Fidelus
17.00+ Michał i Filomena Iciek
GODZINANIEDZIELA – 13.03
7.00+ Józefa Czaicka, Jan m., Wanda synowa
9.00+ Irena Talaga (1 r. śm.)
11.30+ Ludwik Fidelus
16.00Za parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

29.05-05.06.22

GODZINANIEDZIELA – 29.05
7.00+ Jan i Michalina Zawiła
9.00+ Marian Zygliński i rodzice Jan i Stanisława
11.30Za parafian
18.00+ Zdzisław Frosztęga (5 r. śm.), rodzice, brat i siostra Anna Serafitka
PONIEDZIAŁEK – 30.05
6.30a)+ Józefa Pająk, Ludwik m., Adam s.
b) +Zofia Miklaszewska – int. Od Rady Parafialnej
18.00+ Jan Bączek
WTOREK – 31.05
6.30+ Aniela Legut
18.00+ Stanisław Kałat
ŚRODA – 1.06
6.30+ Emil i Ludwika Talaga
18.00+ Władysława Kasprzycka (2 r. śm.)
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
CZWARTEK – 2.06
6.30+ Jan Gruszeczka (29 r. śm.), Franciszka ż.
18.00+ Janina i Michał Kulig
PIĄTEK – 3.06
6.30+ Julian Kadela i jego rodzeństwo
18.00Dziękczynna w 18 r. ur. Bartka z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski
SOBOTA – 4.06
6.30+ Józefa Talaga (2 r. śm.)
18.00+ ks. Czesław Grygiel, Józefa i Tadeusz Pałka, Antoni s.
GODZINANIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO– 5.06
7.00+ Stanisław Garycki
9.00a) + Domicella i Władysław Pindel
b) + Teresa Mak (9 r. śm.), Bolesław m., Waldemar s. /intencja przeniesiona z godz. 11.30/
11.30Dziękczynna z prośbą o zdrowie, wzajemną miłość, moc eiary dla jubilatów obchodzących 25 i 50 lecie sakramentu małżeństwa  
18.00+ Beata Kopacz (2 r. śm.)