III NIEDZIELA ZWYKŁA
23 stycznia 2022

1. Dzisiejsza niedziela – Trzecia okresu zwykłego – nazwana jest Niedzielą Słowa Bożego. Kolejny raz spróbujmy Pismo Święte mieć w zasięgu rąk i serca. Ze stolika w przedsionku i obok prasy do zabrania są ulotki z poradami czytania Słowa Bożego poszerzonego o modlitwę.
    *Różaniec odmawiają Panie z Róży Szóstej a w przyszłą niedzielę z Siódmej.
  • o 15.30 nieszpory
    W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego
    *we wtorek Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
    *w środę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • w piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
  1. Ponieważ zbliża się koniec bożonarodzeniowych pieśni dlatego różne środowiska
    muzyczne naszej parafii zapraszają na ich wykonanie:
  • w niedzielę 30 stycznia podczas Mszy o godz. 9.00 i po Eucharystii koncert w
    wykonaniu orkiestry Rytm a po południu o 15.00 Wspólne kolędowanie
  • w poniedziałek 31 stycznia po Mszy wieczornej ok. 17.30 grupa Pokolenie zaprasza na pożegnanie żłóbka kolędą
  1. Intencje na nowe półrocze będą przyjmowane od wtorku– 1 lutego.
  2. Przypominamy o zakładaniu maseczek a osoby przyjmujące Komunię świętą na rękę niech pierwsze podchodzą.
  3. Proszono by ogłosić:
    W przyszłą niedzielę przed kościołem i kaplicą w Marcówce odbędzie się kwesta w ramach 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane środki przeznaczone będą na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.