XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
26 czerwca 2022

1. Dziś:
    *różaniec odmawiają Panie z Róży Piątej w przyszłą niedzielę z Szóstej.
  • nabożeństwo czerwcowe o 17.30 i w tak samo w ciągu tygodnia – do piątku włącznie
  1. W kalendarzu liturgicznym:
  • we wtorek wspomnienie św. Ireneusza z Lyonu
    *w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra Pawła. Msze św. o 6.30 i
    18.00
  1. Pod koniec tygodnia I piątek; okazja do spowiedzi przed codziennie Mszą św. a ponadto w czwartek od 17.00. Jednocześnie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00 W Marcówce spowiedź w piątek od 16.30 a Msza o 17.00
    4.Chorych chcących przyjąć sakramenty w domu proszę zgłaszać do czwartku w zakrystii lub kancelarii.
  2. W I sobotę nabożeństwo po Mszy wieczornej. Poprowadzi je Rodzina bł.
    Edmunda. Zakończenie błogosławieństwem ok 19.30.
  3. Dziś rozpoczynamy zapisy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę
    zaplanowaną na 18 lipca – poniedziałek. Wyjazd o 7.30 W programie Msza św. o 11.00. Ponadto Droga Krzyżowa Wałami Jasnogórskimi. Czas na indywidualne spacerowanie. Przy większej ilości koszt 50 zł. Przy 30 osobach – 60 zł.
  4. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy spełnionego wypoczynku.
    Zadbajmy o dobry poziom spotkań z ludźmi, z przyrodą; pamiętajmy o naszych powinnościach jako osoby wierzące, czyli codziennej modlitwie i świątecznej Mszy.
  5. W gablotce i na stronie parafii jest ogólne kalendarium parafialne z
    ważniejszymi wydarzeniami podczas wakacji.
  6. Przypominamy o prasie religijnej dla starszych i młodszych.