I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych w naszej parafii

❤️ I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ❤️
W tym roku po raz pierwszy w naszej parafii obchodziliśmy I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, który ustanowił papież Franciszek. Dzień ten przeżywamy w niedzielę, która przypada najbliżej liturgicznego wspomnienia dziadków Pana Jezusa – jak określa się św. Joachima i Annę, rodziców Maryi.
Z życzeniami do dziadków zwrócił się ksiądz proboszcz Zbigniew, wspólnie odśpiewaliśmy znane „życzymy, życzymy…”, na koniec każdy z dziadków otrzymał słodki upominek wraz z modlitwą.

❤️Wszystkim dziadkom i osobom starszym składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pociechy z wnuków i prawnuków i takiej miłości od bliźnich jaką oni otaczają nas na codzień. ❤️

Załączniki: