Bierzmowanie

Na tej stronie będziemy zamieszczać istotne informacje dotyczące bierzmowania, które po wstępnym ustaleniu z Księdzem biskupem Damianem Muskusem zaplanowane jest na 15 marca 2023 r. /środa/ o godz. 17.00. Trzy wieczory poprzedzajace to wydarzenie (nd, pon, wt) będą czasem najbliższego przygotowania. Ponadto we wtorek 14 marca zaproszeni będą także rodzice. Dalsze przygotowanie już rozpoczęło się według grafików poszczególnych grup, które tutaj postaramy się zmieścić.

RODZICE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Zgodnie z zapowiedzią będą też spotkania dla chętnych rodziców kandydatów do bierzmowania. Proponuję daty: 26 października, 18 listopada i 24 lutego.

Najbliższe, 26 października miałoby taki przebieg; o 16.30 prowadzenie różańca. Będą przygotowane rozważania – tylko przeczytać i wziąć udział w prowadzeniu. Potem Msza św. z okolicznościowym słowem. Trzecia odsłona to spotkanie w salce by uczyś się mówić o sprawach wiary ze sobą. Poniżej podany link z materiałami na to spotkanie zaczerpnięty od pewnej grupy formacyjnej; tam też jest możliwość posłuchania konferencji poświeconej omawianym zagadnieniom.

Każdy ma swoją pojemność – więc można tylko być na różąńcu, Mszy czy spotkaniu. Można wszystkie trzy ogniwa zaliczyć. Odwagi – nie obawiajmy się spotkać!

Link do spotkania 26 października: https://wspolnota120.pl/przykladowe-spotkanie