Intencje

INTENCJE MSZALNE

14-21 sierpnia 2022

 NIEDZIELA – 14.08
7.00+Józef Suwada – 14 r. śm, Wojciech oraz Janina i Stanisław rodzice; +Leon, Wiesław Starowicz11.30W int. Anny i Karola Miś w 65 rocznicę ślubu z podziękowaniem i prośbą o zdrowie, opiekę Bożą na dalsze lata
9.00+Helena Gołucka,  mąż Szczepan18.00za parafian
 NIEDZIELA – 15.08 – UR. WNIEBOWZIĘCIA NMP
7.00+Ludwik Kopacz, Anna żona, Jan Czaicki11.30+Marian Błachut, Władysława żona
9.00+Andrzej i Maria Wicińscy oraz Franciszek i Anastazja Siemion18.00+Stanisława Żmija (40 r. śm) Michał mąż, Kazimierz Talaga
WTOREK – 16.08
6.30+Jacek Kuligowski
ŚRODA – 17.08
18.00Zbiorowa Msza św.:
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Zofia Miklaszewka
+Zofia Kuligowska
+Stanisław Talaga  
 
CZWARTEK – 18.08
6.30W int. Joanny w 18 r. urodzin – o zdrowie i błogosławieństwo Boże
PIĄTEK – 19.08
18.00+Maria i Stanisław Fidelus
SOBOTA – 20.08
6.30O opiekę i błogosławieństwo Boże dla Rozalii w dniu urodzin
 NIEDZIELA – 21.08
7.00+Maria i Czesław Fidelus – od syna Kazimierza z rodziną11.30+Edmund i Janina Pajor; +Stanisława i Władysław i rodzice
9.00a) w int. s. Gregoriany
b) +Maria i Jan Bączek; Władysław i Stanisława
18.00+Adam Żmudka – 20 r. śm., Ryszard i Magdalena Żmudka
Opublikowano: 14 sierpnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

7-14 sierpnia 2022

 NIEDZIELA – 07.08
7.00+Tomasz Gliński (r. śm)11.30chrzcielna
9.00+Jan, Rozalia Gunia, Józef Głąb18.00+Roman Fidelus, Edward syn
PONIEDZIAŁEK – 08.08
18.00+Stanisława i Władysław Bucała
WTOREK – 09.08
6.30+Aniela i Jan Sala
ŚRODA – 10.08
18.00Zbiorowa Msza św.:
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
+Apolonia Fidelus
+ Piotr Noga  
 
CZWARTEK – 11.08
6.30+Józef i Filomena Talaga – r.śm
PIĄTEK – 12.08
18.00+Szczepan Dura – 45 r. śm. żona Stefania oraz Krystyna Danek
SOBOTA – 13.08
6.30Dziękczynna za otrzymane łaski w 50 roczn. ślubu z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
18.00a) w int. mieszkańców ul. Krasińskiego, Mickiewicza, Słowackiego – o błogosławieństwo Boże i liczne łaski
b) +Ewa Paleczna, Krystyna i Tadeusz Tokarz (rodzice)
 NIEDZIELA – 14.08
7.00+Józef Suwada – 14 r. śm, Wojciech oraz Janina i Stanisław rodzice; +Leon, Wiesław Starowicz11.30W int. Anny i Karola Miś w 65 rocznicę ślubu z podziękowaniem i prośbą o zdrowie, opiekę Bożą na dalsze lata
9.00+Helena Gołucka,  mąż Szczepan18.00za parafian
Opublikowano: 7 sierpnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

sierpnień 2022

dataintencja
31.07 -ptNowennowa za sierpień:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
+Edward Kasprzycki
+Jan Porębski
05.08+Szymon Kempa – 6 r. śm.
07.08+Marian Odrowąż – 12 r. śm.
10.08+ Krzysztof Pilch – 1 r. śm.
14.08+Edward Porębski – 1 r. śm.
15.08 Wniebowzięcie+Władysław Krzystoń – 7 r. śm
21.08+Władysław Pindel, Apolonia żona, Stanisław Lelek, Waldemar Pindel
26.07- g .17.00 /odpust/Dziękczynna za zbiory (dożynkowa)
28.08+Mariusz, Władysław, Stefania Dragosz
02.09nowennowa
Opublikowano: 31 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

31 lipca – 7 sierpnia 2022

 NIEDZIELA – 31.07
7.00+Elżbieta Fujak11.30+Teofil Fidelus – 52 r. śm
9.00 za parafian18.00+Jan Szwajda – 11 r. śmierci
PONIEDZIAŁEK – 01.08
18.00+Stanisław Gawlik – 10 r. śm. Władysława żona
WTOREK – 02.08 – Matki Bożej Anielskiej
6.30W int. Władysławy w 70 r. urodzin z prośbą o opiekę Matki Bożej Zembrzyckiej
ŚRODA – 03.08
18.00Zbiorowa Msza św.:
+Janina i Michał Kulig, Stefania i Stanisław Żmudka
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Anna Kowalczyk
+Zofia Miklaszewka
+Zofia Kuligowska  
 
CZWARTEK – 04.08
6.30+Eryk i jego Rodzice
PIĄTEK – 05.08
6.30+Zofia Miklaszewska – od mieszkańców z ul. Kobyłeckiego
18.00+Rozalia i Karol Kuligowscy oraz +Janina i Tadeusz Kwaśny
SOBOTA – 06.08 – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
6.30+Barbara Godawa
11.00O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Zamłynia i Nowego Osiedla /Msza w kaplicy cmentarnej z racji odpustu/
 NIEDZIELA – 07.08
7.00+Tomasz Gliński (r. śm)11.30chrzcielna
9.00+Jan, Rozalia Gunia, Józef Głąb18.00Roman Fidelus, Edward syn
Opublikowano: 31 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

24 -31 lipca 2022

 NIEDZIELA – 24.07
7.00+Stanisław Banaś (5 r. śm.)11.30Za parafian
9.00+Anna i Piotr Grygiel18.00+Apolonia Mirocha, Jan , Julia, Jan
PONIEDZIAŁEK – 25.07
18.00+JanProrok – r. śm. Genowefa żona
WTOREK – 26.07
6.30+Józefa Talaga
18.00O potrzebne łaski i zdrowie dla dzieci z racji wspomnienia świętych Anny i Joachima – dziadków Pana Jezusa
ŚRODA – 27.07
18.00nowennowa:
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
+Apolonia Fidelus
+ Piotr Noga
 
CZWARTEK – 28.07
6.30+Anna Putyra, Anna Danek
PIĄTEK – 29.07
18.00+Magdalena Żmudka – od szwagierki Urszuli i Wojciecha z rodziną
SOBOTA – 30.07
6.30+Zofia Kuligowska – od syna Mieczysława z rodziną
 NIEDZIELA – 31.07
7.00+Elżbieta Fujak11.30+Teofil Fidelus – 52 r. śm
9.00 za parafian18.00+Jan Szwajda – 11 r. śmierci
Opublikowano: 24 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

17-24 lipca 2022

GODZINANIEDZIELA – 17.07 
7.00+ Stefania i Andrzej Paleczny 
9.00+ Janina Suwada (44 r. śm.), Stanisław m., Wojciech i Józef synowie, Leon, Wiesław Starowicz 
11.30+ Rozalia Talaga, Michał m., Rafał wnuk 
18.00Za parafian 
PONIEDZIAŁEK – 18.07 
18.00+ Czesław Fidelus 
WTOREK – 19.07 
6.30+Wojciech Suwada – 1 r. śm, rodzice: Stanisław i Janina, +Wiesław Starowicz, +Józef i Leon Suwada 
ŚRODA – 20.07 
18.00+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik +Anna Kowalczyk +Zofia Miklaszewka +Zofia Kuligowska
 
  
CZWARTEK – 21.07 
6.30+Czesław i Aniela Gruszeczka 
PIĄTEK – 22.07 
18.00+Józef i zmarli z rodziny 
SOBOTA – 23.07
6.30+Julian i Joanna Matuszyk, c. Weronika.
 NIEDZIELA – 24.07
7.00+Stanisław Banaś (5 r. śm.)11.30Za parafian
9.00+Anna i Piotr Grygiel18.00+Apolonia Mirocha, Jan , Julia, Jan
Opublikowano: 16 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

10.07-17.07.22

GODZINANIEDZIELA – 10.07
7.00+ Stanisław Prorok (r. śm.), Ludwika ż., Józefa i Urszula c.
9.00Za parafian
11.30+ Jan Głowicki, Kunegunda ż., Janina c., Marian s.
18.00+ Marian Talaga, Michalina ż.
PONIEDZIAŁEK – 11.07
18.00+ Stanisława i Tadeusz Przygoda
WTOREK – 12.07
6.30+ Zofia Kuligowska – od córki Anny
ŚRODA – 13.07
18.00a) o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców przygotowujących nabożeństwo fatimskie: z  Marcówki, Zarębek Skawieckich i Marcowskich
 b) nowennowa:
+Maria Kuś
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
CZWARTEK – 14.07
6.30Dziękczynna w 1 r. ur. Wiktorii
PIĄTEK – 15.07
18.00+ Eugeniusz Ścieżka (4 r. śm.)
SOBOTA -16.07- ODPUST ku czci Matki Bożej Szkaplerznej
7.00+ Julia Polak (17 r. śm.)
11.00+ Andrzej Siemion (19 r. śm.)
18.00+ Janina i Michał Kulig
GODZINANIEDZIELA – 17.07
7.00+ Stefania i Andrzej Paleczny
9.00+ Janina Suwada (44 r. śm.), Stanisław m., Wojciech i Józef synowie, Leon, Wiesław Starowicz
11.30+ Rozalia Talaga, Michał m., Rafał wnuk
18.00Za parafian
Opublikowano: 9 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

3.07-10.07.22

GODZINANIEDZIELA – 3.07
7.00+ Helena Rakuś
9.00+ s. Jadwiga
11.30Chrzcielna
18.00+ Maria, Tomasz Skoroniak
PONIEDZIAŁEK – 4.07
18.00+ Czesław Mikut
WTOREK – 5.07
6.30+ Eugeniusz Zawiła (10 r. śm.), Aniela ż. (8 r. śm.)
ŚRODA – 6.07
18.00+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Anna Kowalczyk
+Zofia Miklaszewka
 
CZWARTEK – 7.07
6.30+ Zofia Kuligowska – od Grupy Modlitewnej Świętego Ojca Pio
PIĄTEK – 8.07
18.00W int. Elżbiety i Józefa w 30 r. ślubu, dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie
SOBOTA – 9.07
6.30+ Zofia Miklaszewska
GODZINANIEDZIELA – 10.07
7.00+ Stanisław Prorok (r. śm.), Ludwika ż., Józefa i Urszula c.
9.00Za parafian
11.30+ Jan Głowicki, Kunegunda ż., Janina c., Marian s.
18.00+ Marian Talaga, Michalina ż.

Opublikowano: 1 lipca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

lipiec 2022

dataintencja
1.07 -ptMsza nowennowa:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
+Edward Kasprzycki
+Jan Porębski
3.07+ Marcin Adamek (20 r. śm.), Marek Adamek (2 r. śm.)
6.07+ Maria, Władysław, Jan Zając
10.07+ Waldemar Pindel – od komitetu przy kaplicy w Marcówce
13.07+ Danuta Pilszak (7 r. śm.)
17.07Dziękczynna w 33 r. śl. Krystyny i Kazimierza z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
20.07+ Ludwika Wróbel (26 r. śm.) Sebastian s.
24.07+ Józef Pindel (5 r. śm.)
27.07+ Emilia i Stanisław Porębscy
31. 07Nowennowa za sierpień:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
+Edward Kasprzycki
+Jan Porębski
Opublikowano: 30 czerwca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

26.06-3.07.22

GODZINANIEDZIELA – 26.06
7.00+ Robert Nowak
9.001) + Ludwika, Jan, Irena, Edward Fidelus
2) w int. ks. Jana z ok. imienin
11.30+ Władysława Błachut, Marian m., Rafał w.
18.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 27.06
6.30Dziękczynna w 50 r. ur. Anety
18.00+ Jan i Genowefa Prorok
WTOREK – 28.06
6.30+ Rozalia Kuligowska – od sąsiadów z Nowego Osiedla
18.00+ Andrzej Kubas (r. śm.)
ŚRODA – 29.06
6.30+Halina Kuligowska
18.00+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
CZWARTEK – 30.06
6.30+ Adam Pająk  (10 r. śm.), rodzice
18.00Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Ani
PIĄTEK – 1.07
6.30+ Jan Grygiel (70 r. śm), Maria ż., Stefania i Władysława c.
18.00+ Teofila, Paweł, Stanisław s.
SOBOTA – 2.07
6.30+ Julia Stypuła, Elżbieta i Stanisława córki
18.00W int. mieszkańców ul. ks. Kobyłeckiego i za Garbarnią
 
GODZINANIEDZIELA – 3.07
7.00+ Helena Rakuś
9.00+ s. Jadwiga
11.30Chrzcielna
18.00+ Maria, Tomasz Skoroniak
Opublikowano: 26 czerwca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

19.06-26.06.22

GODZINANIEDZIELA – 19.06
7.00+ Zofia Talaga (23 r. śm.), Bolesław m., Józefa Talaga
9.00+ Jan Pękala i jego rodzice
11.301) za parafian
2) w int. ks. infułata Bronisława Fidelusa w 60 rocznicę święceń
18.00+ Jan i Aleksandra Pindel
PONIEDZIAŁEK – 20.06
6.301) + Teofil i Stefania Polak, Maria c.
2) o zdrowie i bł. Boże w 80 r. ur. Władysławy
18.00+ Janina i Józef Żmudka
WTOREK – 21.06
6.30+ Alojza Matuszyk, Jan mąż
18.00+ Wanda Tokarz – od siostry Ludmiły z synem Jarosławem
ŚRODA – 22.06
6.30+Stanisław, Stefania Pająk
18.00  + Alojzy Ficek
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Anna Kowalczyk
+Zofia Miklaszewka
+ Rozalia Mirocha  
 
CZWARTEK – 23.06
6.30+ Teofila, Karol, Mieczysław i Stanisław Glińscy
18.00+ Szczepan Kuligowski (22 r. śm.), Edward brat, Krystyna ż., Paweł i Helena rodzice
PIĄTEK – 24.06
6.30+ Jakub i Maria Kopacz
18.00+ Jan Grygiel, Ignacy, Julianna, Józef, Jan Palarski
SOBOTA – 25.06
6.30+ Michał Urbańczyk (14 r. śm.)
18.00+ Adam Żmudka, Julia ż., Józef m.
GODZINANIEDZIELA – 26.06
7.00+ Robert Nowak
9.001)  w int. ks. Jana z ok. imienin o potrzebne łaski
2)+ Ludwika, Jan, Irena, Edward Fidelus
11.30+ Władysława Błachut, Marian m., Rafał w.
18.00Za parafian
Opublikowano: 18 czerwca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

12.06-19.06.22

GODZINANIEDZIELA – 12.06 -Ur. Najświętszej Trójcy
7.00Za parafian
9.00+ zmarli z rodz. Danków: Jan, Joanna, Julian, Jadwiga, Krzysztof, Jacek, ks. Tadeusz Przybylski
11.30+ Czesław Ziemichód, Anna córka
18.00+ Stanisław Broda (od syna Roberta z żoną z wnukami)
PONIEDZIAŁEK – 13.06
6.30+ Jan Ficek (r. śm.)
18.001) + Jan Ficek 2) w int. mieszkańców przygotowujących nabożeństwo fatimskie ul. Kolejowa, Rynek, Za Skawą
WTOREK – 14.06
6.30+ Apolonia Talaga (od siostry Anny z rodziną)
18.00+ Wojciech Włoch (2 r. śm.)
ŚRODA – 15.06
6.30+Barbara Odrowąż – 2 r. śm.
18.00+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
BOŻE CIAŁO – CZWARTEK – 16.06
7.00+ Maria i Bartłomiej Pilch
9.00a) w int. parafian
b) + zmarli z rodzin Salawów: Ludwik i Marianna.
11.30o błogosławieństwo Boże dla rodzin przygotowujących IV ołtarz na Boże Ciało
18.00+ Stanisław Mucha (20 r. śm.)
PIĄTEK – 17.06
6.30Dziękczynna w 45 r. ur. Tomasza z prośbą o zdrowie i bł. Boże
17.30+ Stanisław Szwajda
SOBOTA – 18.06
6.30+ zmarli z rodz. Zawiłów, Czaickich, Talagów, Szczygłów
17.30+ Karol Chowaniec, Emilia ż., Edward zięć
GODZINANIEDZIELA – 19.06
7.00+ Zofia Talaga (23 r. śm.), Bolesław m., Józefa Talaga
9.00+ Jan Pękala i jego rodzice  
11.301) za parafian
2) w int. ks. infułata Bronisława Fidelusa –  w 60 rocznicę święceń
18.00+ Jan i Aleksandra Pindel
Opublikowano: 12 czerwca 2022

Intencje: 5-12 czerwca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

05.06-12.06.22

GODZINANIEDZIELA – 5.06UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
7.00+ Stanisław Garycki
9.00+ Domicella i Władysław Pindel
11.301) w int. Jubilatów 25 i 50 małżeństwa 2) + Teresa Mak (9 r. śm.), Bolesław m., Waldemar s.
18.00+ Beata Kopacz (2 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 6.06 – ŚWIĘTO MATKI KOŚCIOŁA
7.00+ Janina i Julia Nowak
9.00+ Krzysztof Wróbel – od brata Piotra z rodziną
18.00+ Andrzej Ogarek (r. śm.)
WTOREK – 7.06
6.30+ Władysława Polak – od syna Waldemara z rodziną
18.00+ Franciszek i Olga Zyzańscy
ŚRODA – 8.06
6.30+Magdalena Żmudka – od sąsiadów
18.00Msza nowennowa: +Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik +Anna Kowalczyk +Zofia Miklaszewka + Rozalia Mirocha

CZWARTEK – 9.06
6.30+ Józef Talaga, Julia ż., Kazimierz s.
18.00+ Andrzej Świerk (8 r. śm.)
PIĄTEK – 10.06
6.30+ Marian Żbik
18.00+ Edward i Władysława Gruszeczka (r. śm.)
SOBOTA – 11.06
6.30+ Roman Kwaśny (2 r. śm.)
18.00+ Stanisław Targosz (r. śm.)
GODZINANIEDZIELA – 12.06
7.00Za parafian
9.00+ zmarli z rodz. Danków: Jan, Joanna, Julian, Jadwiga, Krzysztof, Jacek, ks. Tadeusz Przybylski
11.30+ Czesław Ziemichód, Anna c.
18.00+ Stanisław Broda (od syna Roberta z żoną z wnukami)
Opublikowano: 5 czerwca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

03 czerwca -01 lipca 2022

dataintencja
3.06 -pt 17.00Nowennowa za zmarłych:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
+Edward Kasprzycki
5.06+Waldemar Pindel – od córki Barbary z rodziną
6.06 – godz. 15.00 Święto Matki KościołaDziękczynna z Róży Kobiet – (intencja przeniesiona ze środy)
12.06+ Julian Pindel i jego rodzice
16.06BOŻE CIAŁO
GODZ. 8.00
+ Bronisława Czaicka (12 r. śm.) Edward mąź
19.06+ Irena i Edward Porębscy, Honorata i Cyryl Rak
22.06+ Edward Kasprzycki – od żony
26.06W int. ks. Jana z okazji imienin o zdrowie i potrzebne łaski
1.07 – pt 17.00Nowennowa za zmarłych:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
+Edward Kasprzycki
Opublikowano: 29 maja 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

29.05-05.06.22

GODZINANIEDZIELA – 29.05
7.00+ Jan i Michalina Zawiła
9.00+ Marian Zygliński i rodzice Jan i Stanisława
11.30Za parafian
18.00+ Zdzisław Frosztęga (5 r. śm.), rodzice, brat i siostra Anna Serafitka
PONIEDZIAŁEK – 30.05
6.30a)+ Józefa Pająk, Ludwik m., Adam s.
b) +Zofia Miklaszewska – int. Od Rady Parafialnej
18.00+ Jan Bączek
WTOREK – 31.05
6.30+ Aniela Legut
18.00+ Stanisław Kałat
ŚRODA – 1.06
6.30+ Emil i Ludwika Talaga
18.00+ Władysława Kasprzycka (2 r. śm.)
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
CZWARTEK – 2.06
6.30+ Jan Gruszeczka (29 r. śm.), Franciszka ż.
18.00+ Janina i Michał Kulig
PIĄTEK – 3.06
6.30+ Julian Kadela i jego rodzeństwo
18.00Dziękczynna w 18 r. ur. Bartka z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski
SOBOTA – 4.06
6.30+ Józefa Talaga (2 r. śm.)
18.00+ ks. Czesław Grygiel, Józefa i Tadeusz Pałka, Antoni s.
GODZINANIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO– 5.06
7.00+ Stanisław Garycki
9.00a) + Domicella i Władysław Pindel
b) + Teresa Mak (9 r. śm.), Bolesław m., Waldemar s. /intencja przeniesiona z godz. 11.30/
11.30Dziękczynna z prośbą o zdrowie, wzajemną miłość, moc eiary dla jubilatów obchodzących 25 i 50 lecie sakramentu małżeństwa  
18.00+ Beata Kopacz (2 r. śm.)
Opublikowano: 29 maja 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

22-29 maja 2022

GODZINANIEDZIELA – 22.05
7.00+ Janusz Jaworski
9.00+ Stanisław Szczygieł – od przyjaciółki Anny z dziećmi
11.30W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii świętej
18.00+ Krystyna i Tadeusz Tokarz, Ewa Paleczna
PONIEDZIAŁEK – 23.05
6.30+ Jan Fidelus
ok.17.45+ Michalina Talaga (6 r. śm.), Marian m.
WTOREK – 24.05
6.30+ Stanisława i Tadeusz Przygoda
ok.17.45+ Stanisław Kubas (r. śm.)
ŚRODA – 25.05
6.30+ Władysława i Stanisław Gawlik, Jan s.
ok.17.45Msza nowennowa:
+ Marian Kądziołka (40 r. śm.)
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Anna Kowalczyk
+Zofia Miklaszewka
+Rozalia Mirocha
 
CZWARTEK – 26.05
6.30+ Andrzej Kopacz (r. śm.)
18.00+ Genowefa Ficek
PIĄTEK – 27.05
6.30+ Aniela Świerk, Antoni m. (od córki Janiny Minorczyk)
18.001) + Ignacy i Weronika Talaga 2) + Anna Kowalczyk (od sąsiadów z Zaręba)
SOBOTA – 28.05
6.30+ Jacek Kuligowski (1 r. śm.)
18.00Dziękczynna w 18 r. ur. Michała o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
GODZINANIEDZIELA – 29.05
7.00+ Jan i Michalina Zawiła
9.00+ Marian Zygliński i rodzice Jan i Stanisława
11.30Za parafian
18.00+ Zdzisław Frosztęga (5 r. śm.), rodzice, brat i siostra Anna Serafitka
Opublikowano: 21 maja 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

15-22.05.22*

GODZINANIEDZIELA – 15.05
7.00O zdrowie i bł. Boże dla Zofii i Jana Heisig
9.00+ Jan Mirocha, Krzysztof Danek
11.30O dar przyjaźni z Chrystusem eucharystycznym dla Dzieci przystępujących do I Komunii oraz dla ich rodzin
18.00+ Stefania i Stanisław Pająk
PONIEDZIAŁEK – 16.05
6.30+ Andrzej, Maria Gruszeczka
17.30+ Andrzej Ogarek, Helena, Józef  rodzice, Zbigniew brat
WTOREK – 17.05
6.30+ Jan Łukasik – od syna Leszka z rodz.
17.30+ Władysława Talaga (r. śm.)
ŚRODA – 18.05
6.30+ Stanisława Talaga – od Lucyny Talagi z rodz.
17.30+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa
 
CZWARTEK – 19.05
6.30+ Aniela Legut
17.30+ Jan Karcz – 6 r. śm.
PIĄTEK – 20.05
6.30+ Jerzy, Jan, Stanisław Łach
17.30+ Władysław i Justyna Karcz, Jan Żmudka
SOBOTA – 21.05
6.30+ Janina i Józef Żmudka
18.00O bł. Boże dla lekarza Maćka Handzlika – od Edwarda Nosala
GODZINANIEDZIELA – 22.05
7.00+ Janusz Jaworski
9.00+ Stanisław Szczygieł – od przyjaciółki Anny z dziećmi
11.30W int. Dzieci obchodzących rocznicę I Komunii i ich rodzin
18.00+ Krystyna i Tadeusz Tokarz, Ewa Paleczna

* w Białym Tygodniu wieczorem, od poniedziałku do piątku, o 17.30 Msza święta i bezpośrednio po niej nabożeństwo majowe.

Opublikowano: 15 maja 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

8-15.05.22

GODZINANIEDZIELA – 8.05
7.00Za parafian
9.00+ Helena i Stanisław Steczek
11.30+ Stanisław Nosal, Józef, Bronisława i Władysław Błachut
18.00+ Kazimierz Talaga (24 r. śm.) Stanisława Żmija, Michał m.
PONIEDZIAŁEK – 9.05
6.30+ Małgorzata i Józef Nowak
18.00+ Kazimierz Matuszyk – od córki Anny z mężem i dziećmi
WTOREK – 10.05
6.30Dziękczynna w 75 r. ur. Jadwigi
18.00+ Eugeniusz Zyzański  (r. śm)
ŚRODA – 11.05
6.30+ Zofia, Szczepan, Stanisław Łukasik
18.00+ Józefa Czaicka, Władysław brat
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
+Anna Kowalczyk
+Zofia Miklaszewka
 
CZWARTEK – 12.05
6.30+ Jacek i Jan Mitka (r. śm.)
18.00+ Felicja, Stanisław Gruszeczka
PIĄTEK – 13.05
6.30+ Julia Nowak
18.001) + Antoni Danek
2) w int. Mieszkańców z ul. Koniec, Piła, Za plebanią, Kościelna
SOBOTA – 14.05
6.30+ Zofia, Stanisław, Szczepan Ochman
18.00+ Zofia Miśkowiec
GODZINANIEDZIELA – 15.05
7.00O zdrowie i bł. Boże dla Zofii i Jana Heisig
9.00+ Jan Mirocha, Krzysztof Danek
11.30W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych i ich Rodzin
18.00+ Stefania i Stanisław Pająk
Opublikowano: 7 maja 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

01 maja -29 maja 2022

dataintencja
1.05 – g. 9.00Dziękczynna w 3 r. śl. Julity i Sylwestra
1.05 – g. 10.15a) w int. Dzieci po raz pierwszy przystępujących do I Komunii świętej
b) w int. Rodzin dzieci pierwszokomunijnych; o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej Częstochowskiej w ich życiu
2.05 (pn) g. 16.45+Władysław Pilszak, Tadeusz Franik
3.05 (wt) g. 10.151) +Ludwik, Maria Odrowąż, Ludwik s.
2) w int. Strażaków
4. 05 (śr) g. 16.45+Franciszek i Stanisława Zgudziak
5.05 (czw) g. 16.45+ Edward i Jadwiga Mucha, zm. z rodz. Żarnowskich i Chmielik
6.05 (pt) g. 16.45+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
8.051) +Bronisław Rak i zm. z rodz. Boguniów
2) w int. Dzieci z kl. IV w I rocznicę Komunii św. o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla nich oraz ich rodzin.
11.05-17.00+ Waldemar Pindel – od córki Marii z rodziną
15.05+ Maria i Leon Marek, Józef s., Stefania, Władysław, Józef Krzystoń
18.05-17.00Dziękczynna za powołania do życia zakonnego s. Klaudyny Pindel – od mieszkańców Marcówki
  
22.05+ Michał Wróbel (23 r. śm.) Henryk s.
25.05-17.00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary
29.05+Helena i Władysław Dudoń, Aleksander, Marian, Kazimierz synowie
Opublikowano: 30 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

1-8.05.22

GODZINANIEDZIELA – 1.05
7.00+ Weronika Glińska, Stanislaw m., Karol s.
9.00+ Helena Rakuś
11.30W int. parafian
18.00+ Apolonia Talaga (r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 2.05
6.30+ Wojciech Pindel – od żony, synów i wnuczka
18.00+ Ludwik i Bronisława Starowicz
WTOREK – 3.05 – Ur. Królowej Polski
7.00+ Maria Gruszeczka
9.00W int. Ojczyzny
11.30+ Stanisław Gunia
18.00+ Zygmunt Pyclik
ŚRODA – 4.05
6.30+ Apolonia Talaga – od syna Jana z rodziną
18.00+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
+ Barbara Godawa  
CZWARTEK – 5.05
6.30+ Zygmunt Sitarz – od córki Agnieszki z synami: Janem, Piotrem i Michałem
18.00+ Szczepan Gołucki, Helena ż. – 30 r. śm
PIĄTEK – 6.05
6.30+ Stanisława i Piotr Dura, Maria, Józefa i Aleksandra córki
18.00+ Janina i Michał Kulig
SOBOTA – 7.05
6.30+ Stanisław Galicki
15.00W int. Strażaków
18.00+ Stanisław Danek, rodzice Józef i Julia
GODZINANIEDZIELA – 8.05
7.00Za parafian
9.00+ Helena i Stanisław Steczek
11.30+Stanisław, +Józef Nosal, +Bronisława i Władysław Nosal
18.00+ Kazimierz Talaga (24 r. śm.) Stanisława Żmija, Michał m.
Opublikowano: 30 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

24.04-1.05.22

GODZINANIEDZIELA – 24.04
7.00+ Jan Pindel – 16 r. śm., Aleksandra ż.
9.00+Genowefa Sikora, Wiesława Prorok
11.30+ Janina Porębska, Jan m., Barbara c.
18.00+ Michał i Wiktoria Talaga (r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 25.04
6.30+ Władysława Polak – od sąsiadów z Nowego Osiedla
18.001) + Marek Talaga 2) + Helena Zawiła, Józef m. (21 r. śm.)
WTOREK – 26.04
6.30+ Edward Talaga – od sąsiadki Haliny z rodziną
18.00+ Józef Paczka
ŚRODA – 27.04
6.30+ Jan Łukasik – od syna Mirosława z rodz.
18.00+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
CZWARTEK – 28.04
6.30O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie matki i dziecka
18.00+ Paweł Kuligowski, Helena ż., Szczepan i Edward synowie, Krystyna synowa
PIĄTEK – 29.04
6.30+ Aniela i Władysław Fidelus, syn Czesław
18.001) dziękczynna w 83 r. ur. Marii 2) + Stanisław Broda – od Piotra i Stanisławy Kolarskich z Krzeszowa
SOBOTA – 30.04
6.301) + Władysława i Franciszek Kapłon 2) + Wojciech Pindel (1 r. śm.) – od żony i synów z rodzinami
18.00+ Rozalia i Stanisław Fidelus, Józef syn
GODZINANIEDZIELA – 1.05
7.00+ Weronika Glińska, Stanislaw m., Karol s.
9.00+ Helena Rakuś
11.30chrzcielna
18.00+ Apolonia Talaga (r. śm.)
Opublikowano: 24 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

17-24 kwietnia

GODZINANIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.04
7.00+ Stanisław Pławny (1 r. śm.)
9.00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny Fidelus
11.30chrzcielna
18.00Wolna intencja
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY– 18.04
7.00+ Józef i Zofia Miśkowiec
9.00+ Józef Pindel
11.30+ Michał Urbańczyk, Maria i Stanisław Szczygieł
18.00+ Tomasz i Emilia Kubaszewscy (38 r. śm.)
WTOREK – 19.04
6.30+ Małgorzata i Józef Nowak
18.00+ Czesław Żmija – r. śm.
ŚRODA – 20.04
6.30+ Michał Nowak, Rozalia ż.
18.00+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Jan Talaga
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Halina Kuligowska
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak + Barbara Godawa  
CZWARTEK – 21.04
6.30+ Stanisław Pławny – od Agnieszki i Mikołaja z synami
18.001) W int. Wandy i Adama w 50 r. ślubu – dziękczynno-błagalna o dalsze łaski i zdrowie 2) + Julian Zawiła i jego rodzice Anastazja i Stanisław
PIĄTEK – 22.04
6.30+ Władysława Polak – od wnuczki Gabrysi i wnuka Romana
18.00+ Stanisława Berezowska – 1 r. śm., m. Stanisław
SOBOTA – 23.04
6.30+ Wojciech Suwada – od dzieci brata: Angeliki, Natalii, Adriana
18.00+ Maria Morycka 1 r. śm. – od męża
GODZINANIEDZIELA – 24.04
7.00+ Jan Pindel – 16 r. śm., Aleksandra ż.
9.00+Genowefa Sikora, Wiesława Prorok
11.30+ Janina Porębska, Jan m., Barbara c.
18.00+ Michał i Wiktoria Talaga (r. śm.)
Opublikowano: 16 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

10 -17 KWIETNIA

GODZINANIEDZIELA – 10.04
7.00+ Paweł i Teofila Talaga, s. Stanisław
9.00+ Zygmunt Sitarz – int. od byłej Rady Duszpasterskiej
11.30a)Chrzcielna
b) w int. Ojczyzny – w 12 rocznicę Katastrofy smoleńskiej
16.00+ Maria, Andrzej Ścieżka, s. Eugeniusz
PONIEDZIAŁEK – 11.04
6.30a)+ Genowefa Pindel – 2 r. śm., Jarosław syn – 17 r. śm
b+Rozalia Pindel – od córki Małgorzaty z mężem
17.00+Krystyna i Jan Turchan
WTOREK – 12.04
6.30+Józef Działowy, Marcin, Barbara i Andrzej Bury
17.00+Wiesław, Jacek, Kazimierz, Andrzej Rusin
ŚRODA – 13.04
6.30+Władysława Polak – od córki Lidii z rodziną
17.00+Stanisław Pławny
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
+Jan Łukasik
WIELKI CZWARTEK – 14.04
  18.00a) w int. Kapłanów – dziękczynna za sakrament kapłaństwa
b) w int. Rodzin, które otwarły swe serca i domy dla uchodźców
c) +Czesław Fidelus i rodzice
WIGILIA PASCHALNA – 16.04
  19.00a)+Florian Heldt
b)+Jan Łukasik – od żony
c) w pewnej intencji
 
GODZINANIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
7.00+Stanisław Pławny – 1 r. śm
9.00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Fidelus
11.30chrzcielna
18.00 [wolna]
GODZINAPONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
7.00+Józef i Zofia Miśkowiec
9.00+Józef Pindel
11.30+Michał Urbańczyk, Maria i Stanisław Szczygieł
18.00+Tomasz i Emilia Kubaszewscy – 38 r. śm.
Opublikowano: 10 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

01 kwietnia -27 kwietnia 2022

dataintencja
01.04Msza św. zbiorowa za zmarłych:
+Tadeusz Kasprzycki
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
03.04+Janina i Aleksander Porębscy
04.04 -17.00+Tadeusz Kasprzycki – od Jerzego i Magdaleny Kulak
05.04- 17.00+Krzysztof Pilch
06.04-17.00 
08.04 – 15.30+ Ryszard Ziembicki
10.04+Małgorzata Rak (6 r. śm.), Maria, Józef, Piotr Porębscy
14.04- g. 16.00 W. Czwartek+Edward Porębski – od Bogusława z rodziną
16.04 – g.16.00 Wigilia Paschalna+Waldemar Pindel – od chrześniaka Macieja
17.04+ Stanisława – 4 r. śm. i Franciszek Głuc – 25 r. śm
18.04+ zmarli z rodz. Pilszak
20.04- śr+ Waldemar Pindel – od syna Piotra z żoną
24.04+ Józef Koziołek
27.04 – śr+ Józef Matyszkowicz, Józef Dudoń, Anastazja ż., Tadeusz Białek
1.05W intencji dzieci pierwszokomunijnych
Opublikowano: 3 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

3-10 KWIETNIA

GODZINANIEDZIELA – 3.04
7.00+ Anna Nosalik, Marcelina, Teresa i Stanisława córki
9.00+ Ewa Paleczna – 18 r. śm.
11.30W int. parafian
16.00+ Maria Miś (100 r. ur.), Jan m.
PONIEDZIAŁEK – 4.04 (rekolekcje)
7.00+ Józef Bukowski, rodzice, rodzeństwo
18.30+Jan, Józef, Ignacy, Julianna Palarscy, Jan Grygiel
WTOREK – 5.04 (rekolekcje)
7.00+ Jan Miś, Michalina ż.
18.30+ Wanda Tokarz – od kuzynki Anny Kozieł z rodziną
ŚRODA – 6.04 (zakończenie rekolekcji)
7.00O zdrowie dla Janiny i syna Dariusza
11.00Msza szkolna w int. uczniów i nauczycieli  z kl. 1-4
12.00Msza szkolna w int. uczniów i nauczycieli  z kl. 5-8
18.30+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Jan Talaga
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Halina Kuligowska
+Magdalena Żmudka
+Władysława Polak
CZWARTEK – 7.04
6.30+Maria Kuś – int o sąsiadów z ul. Kolejowej
17.00+ Michał Joniec (16 r. śm.), + Stanisław i Teofila Talaga
PIĄTEK – 8.04
6.30+Marian Potoczny – od córki Haliny z synem Bartłomiejem
17.00+ Irena i Edward Fidelus
SOBOTA – 9.04
6.30a) + Leon Łach (14 r. śm.), Szczepan i Karolina Łach
b) +Aniela, Rozalia, Józef
17.00+ Jadwiga, Zdzisław Drobny
GODZINANIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ/PALMOWA – 10.04
7.00+ Paweł i Teofila Talaga, s. Stanisław
9.00+ Zygmunt Sitarz – int. od byłej Rady Duszpasterskiej
11.30a)Chrzcielna b) w int. Ojczyzny – w 12 rocznicę katastrofy smoleńskiej
16.00+ Maria, Andrzej Ścieżka, s. Eugeniusz
Opublikowano: 3 kwietnia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

27.03-3.04.

GODZINANIEDZIELA – 27.03
7.00+ Zygmunt Sitarz – od córki Teresy z rodziną
9.00+ Maria Szczygieł (6 r. śm.), Stanisław m. (1 r. śm.)
11.30+ Maria Heldt (5 r. śm.)
16.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 28.03
06.30+ Magdalena Żmudka – od syna Krzysztofa i wnuczki Kingi
17.00+ Halina Bartkowska – od córki Ewy z mężem
WTOREK – 29.03
6.30Dziękczynna w rocznicę urodzin Zofii z prośbą o dalszą opiekę Bożą
17.00+ Władysława i Julian – od córki Jadwigi z rodziną
ŚRODA – 30.03
6.30+ Krzysztof Wróbel – od brata Ryszarda z rodziną
17.00nowennowa:
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Maria Morycka
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
+Rozalia Pindel
CZWARTEK – 31.03
6.30+Rozalia Kuligowska – od sąsiadów z ul. Piła
17.00+ Tadeusz Brańka
PIĄTEK – 1.04
6.30+ Stanisława Żmudka (r. śm.)
17.00+ Jan Suwada, Maria, Stanisław Grygiel
SOBOTA – 2.04
6.30+ Maria Gierat
17.00+ Janina i Michał Kulig
GODZINANIEDZIELA – 3.04
7.00+ Anna Nosolik, Marcelina, Teresa i Stanisława córki
9.00+ Ewa Paleczna – 18 r. śm.
11.30Za parafian
16.00+ Maria Miś (100 r. ur.), Jan m.
Opublikowano: 27 marca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

20.03-27.03.22

GODZINANIEDZIELA – 20.03
7.00Za parafian
9.00+ Barbara Sala, Michał m.
11.30+ Józef i Janina Żmudka
16.00+ Józefa Potoczna, Marian m.
PONIEDZIAŁEK – 21.03
06.30+ Apolonia Talaga – od córki Małgorzaty z rodziną
17.00+ Józef i Józefa Prorok
WTOREK – 22.03
6.30+ Józef i Julia Łach
17.00O zdrowie dla córki
ŚRODA – 23.03
6.30+ Małgorzata Żmudka – od syna Piotra
17.00Nowennowa;
+Stanisław Szczygieł 
+Maria Morycka
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Jan Talaga
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Halina Kuligowska
+Magdalena Żmudka
CZWARTEK – 24.03
6.30+ Edward Talaga – od rodziny Marszałków i Ciosów
17.00+Rozalia Pindel – int. od sąsiadek
PIĄTEK – 25.03
6.30+ Maria i Andrzej Gruszeczka
17.00+ Stanisław i Julia Grzeczyńscy – od córek i syna
SOBOTA – 26.03
6.30+ Halina Bartkowska – 1 r. śm
17.00W int. Mieszka – w dniu chrztu oraz jego Rodziców
GODZINANIEDZIELA – 27.03
7.00+ Zygmunt Sitarz – od córki Teresy z rodziną
9.00+ Maria Szczygieł (6 r. śm.), Stanisław m. (1 r. śm.)
11.30+ Maria Heldt (5 r. śm.)
16.00Za parafian
Opublikowano: 20 marca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

13.03-20.03.

GODZINANIEDZIELA – 13.03
7.00+ Józefa Czaicka, Jan m., Wanda synowa
9.00+ Irena Talaga (1 r. śm.)
11.301) W int. ks. Proboszcza – imieninowa
2) + Ludwik Fidelus
16.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 14.03
06.30+ Krzysztof Wróbel – od siostry z rodziną
17.00+ Edward Fidelus
WTOREK – 15.03
6.30+ ks. Czesław Grygiel, Józefa i Tadeusz Pałka, syn Antoni
17.00+ Zofia i Józef Okręgliccy (47 r. śm.)
ŚRODA – 16.03
7.00+ s. Petronia Sala (1 r. śm.)
17.00a) nowennowa:
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński  
b) w int. Bogu wiadomej  
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Waldemar Pindel
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga    
CZWARTEK – 17.03
6.30+ Stanisław Kołata – od sąsiadów z Suchej Beskidzkiej
17.00+ Anna Gruszeczka (3 r. śm.)
PIĄTEK – 18.03
6.30+ Andrzej Prorok i jego rodzice
17.00+ Józef Talaga, Julia ż.
SOBOTA – ur. Św. Józefa -19.03
6.30+ Józefa Łach, Józef m., Danuta
9.00O pokój na świecie
17.00+ Józef Kołata (52 r. śm.), Maria ż., Ignacy Mól
GODZINANIEDZIELA – 20.03
7.00Za parafian
9.00+ Barbara Sala, Michał m.
11.30+ Józef i Janina Żmudka
16.00+ Józefa Potoczna, Marian m.
Opublikowano: 13 marca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

02 marca -03 kwietnia 2022

dataintencja
2.03+Bronisław, Stefania i Stanisław Chrząszcz
4.03Msza św. zbiorowa za zmarłych:
+Tadeusz Kasprzycki
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
06.03+Marianna i Franciszek Paleczny  
11.03-pt+Waldemar Pindel – int. d córki Moniki z rodziną
13.03W int. ks. Proboszcza – z ok. imienin
18.03+Karol, +Stefania Dudoń, syn Jan oraz Jan i Maria Dudoń, Franciszek syn
20.03+Józef Marek, Józef Krzystoń, Józef Kurek
25.03+Janina Bury – 8 r. śm
27.03+Józef Pindel i jego rodzice
01.04Msza św. zbiorowa za zmarłych:
+Tadeusz Kasprzycki
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
03.04+Janina i Aleksander Porębscy

 W Wielkim Poście Msze św. są w piątki

/zamiast w środy/ o 15.30.

 O 16.00 Droga Krzyżowa

Opublikowano: 8 marca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6.03-13.03.2022

GODZINANIEDZIELA – 6.03
7.00+ Józef i Maria Fidelus, Józefa i Andrzej Fidelus
9.00+ Kazimierz Talaga, Stanisława Żmija, Michał m.
11.30chrzcielna
16.00+ Stanisława i Aleksander Leśniak
PONIEDZIAŁEK – 7.03
06.30+ Stanisław Zadora – od kuzyna Józefa z żoną
17.00+ Olga i Franciszek Zyzańscy (40 r. śm.)
WTOREK – 8.03
6.30W int. Ojczyzny – o pokój
17.00+ Florian Heldt – od Małgorzaty z mężem
ŚRODA – 9.03
7.00+ Halina Kuligowska – od rodz. Kuligowskich i Kubielasów
17.00+Marian Talaga
+Elżbieta
+Stanisław Szczygieł 
+Maria Morycka
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Jan Talaga
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Kazimierz Matuszyk
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Halina Kuligowska
CZWARTEK – 10.03
6.30+ Stanisław Mirocha – od córki Mirosławy z mężem
17.00+ ks. Szczepan Żmudka, Józef brat
PIĄTEK – 11.03
6.30+Tadeusz Kasprzycki – od syna Andrzeja z żoną Grażyną
17.00+ Jan i Helena, Jan i Michalina
SOBOTA – 12.03
6.30+ Ludwik Fidelus
17.00+ Michał i Filomena Iciek
GODZINANIEDZIELA – 13.03
7.00+ Józefa Czaicka, Jan m., Wanda synowa
9.00+ Irena Talaga (1 r. śm.)
11.30+ Ludwik Fidelus
16.00Za parafian
Opublikowano: 8 marca 2022

Marcówka

02 marca -03 kwietnia 2022

dataintencja
2.03+Bronisław, Stefania i Stanisław Chrząszcz
4.03Msza św. zbiorowa za zmarłych: +Tadeusz Kasprzycki +Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
06.03+Marianna i Franciszek Paleczny
11.03-pt+Waldemar Pindel – int. d córki Moniki z rodziną
13.03W int. ks. Proboszcza – z ok. imienin
18.03+Karol, +Stefania Dudoń, syn Jan oraz Jan i Maria Dudoń, Franciszek syn
20.03+Józef Marek, Józef Krzystoń, Józef Kurek
25.03+Janina Bury – 8 r. śm
27.03+Józef Pindel i jego rodzice
01.04Msza św. zbiorowa za zmarłych: +Tadeusz Kasprzycki +Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
03.04+Janina i Aleksander Porębscy
Opublikowano: 3 marca 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

27.02-6.03.

GODZINANIEDZIELA – 27.02
7.00+Aleksandra i Jan Pindel
9.00+Małgorzata i Roman Fornalowie z synami Łukaszem i Bogdanem
11.30Za parafian
16.00+Apolonia Talaga i zmarli z rodziny
PONIEDZIAŁEK – 28.02
06.30+ Stanisław Gunia – int. od + Marii i Andrzeja Moryckich
17.00+ Halina Kuligowska
WTOREK – 1.03
6.30+ Rozalia Kuligowska – od Ani i Tomka
17.00+ Jan Godawa, Ludwik i Stanisława Miś, Robert Lipiarz
  ŚRODA POPIELCOWA – 02.03
7.00+Edward Talaga – od dzieci z rodzinami
9.00+ Julia Bucała (2 r. śm.), Stanisław m., Edward i Barbara dzieci, Józef Fidelus
17.00+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
CZWARTEK – 3.03
6.30+ Zofia Łach (8 r. śm.), Leon m., Jan i Anna Zaręba
17.00+Janina i Michał Kulig
PIĄTEK – 4.03
6.30+Jan i Kazimierz Haisig
17.00+Tadeusz Gruszeczka (8 r. śm.)
SOBOTA – 5.03
6.30+ Kazimierz Matuszyk – od syna Mariusza z żoną i dziećmi
17.00+ Katarzyna Targosz (r. śm.)
GODZINANIEDZIELA – 6.03
7.00+ Józef i Maria Fidelus, Józefa i Andrzej Fidelus
9.00+ Kazimierz Talaga, Stanisława Żmija, Michał m.
11.30chrzcielna
16.00+ Stanisława i Aleksander Leśniak
Opublikowano: 25 lutego 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

20-27 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 20.02
7.00+ Henryk Wróbel w r. śm.
9.00+ Wojciech Mętel (4 r. śm.), Maria i Adam rodzice
11.30+ Julia Zadora (r. śm.) Franciszek m., Józefa i Wincenty Pająk
16.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 21.02
06.30Za zmarłych siostrzeńców: Krzysztofa i Janusza
17.00+Alina Głowiszyn
WTOREK – 22.02
6.30+Eugeniusz Polak
17.00O zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza w 27 r. ur.
ŚRODA – 23.02
6.30+Anna i Piotr Gruszeczka
  17.00+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł 
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+ Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Helena Bury
+Stanisław Grzeczyński
CZWARTEK – 24.02
6.30+Jerzy Pilch
17.00+Ludwika i Emil Talaga
PIĄTEK – 25.02
6.30+Józef i Józefa Fidelus
17.00+Andrzej Bączek – od chrześnicy Urszuli z rodziną
SOBOTA – 26.02
6.30+Władysława Guzik (2 r. śm.), Józef m.
17.00+ Marian Potoczny – od córki Barbary z mężemStanisławem z Libiąża
GODZINANIEDZIELA – 27.02
7.00+Aleksandra i Jan Pindel
9.00+Małgorzata i Roman Fornalowie z synami Łukaszem i Bogdanem
11.30Za parafian
16.00+Apolonia Talaga i zmarli z rodziny
Opublikowano: 20 lutego 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

13-20 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 13.02
7.00+ Julian Kadela i Rodzice
9.00+ Stanisław Nowak (r. śm.)
11.30O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michasia w 1 r. urodzin
16.00Za parafian
PONIEDZIAŁEK – 14.02
06.30Dziękczynna w 91 r. urodzin Zofii z prośbą o dalsze łaski
17.00+ Jan Borawski, Emilia żona
WTOREK – 15.02
6.30+ Wojciech Pindel – od siostry Małgorzaty z mężem
17.00+ Julia Talaga, Józef mąż
ŚRODA – 16.02
6.30+ Julia Mirocha – od córki z mężem
  17.00+ ks. Stanisław Kądziołka i rodzice
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia i Stanisław Mirocha
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Florian Heldt
+Edward Talaga
CZWARTEK – 17.02
6.30+ Jan Talaga – od brata Mariana z żoną
17.00+ Helena Nosal – od córki Krystyny z mężem
PIĄTEK – 18.02
6.30O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny i syna Dariusza
17.00+ Emilia Chowaniec, Karol m.
SOBOTA – 19.02
6.30+ Florian Heldt – od córki Moniki z mężem
17.00+ Jerzy Pandlowski – 40 r. śm.
GODZINANIEDZIELA – 20.02
7.00+ Henryk Wróbel w r. śm.
9.00+ Wojciech Mętel (4 r. śm.), Maria i Adam rodzice
11.30+ Julia Zadora (r. śm.) Franciszek m., Józefa i Wincenty Pająk
16.00Za parafian
Opublikowano: 13 lutego 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6-13 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 6.02 
7.00+ Józef Gunia (11 r. śm.), Maria żona 
9.00+ Marianna i Władysław Malinka; Jan i Julia Czaiccy 
11.30chrzcielna 
16.00Dziękczynna w 30 r. ślubu Elżbiety i Stanisława Ochman z prośbą o dalsze łaski i opiekę świętej Rodziny 
PONIEDZIAŁEK – 7.02 
06.30+ Helena Karcz (r. śm) 
17.00+ Karolina, Emil, Andrzej Mirocha 
WTOREK – 8.02
6.30+ Julian Gruszeczka – 34 r. śm.
17.00+ Zofia, Władysław Zych
ŚRODA – 9.02
6.30+ Teresa Danek – 1 r. śm.
  17.00+Wiesław Baca – 17 rocznica śm. 
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
+Helena Bury
CZWARTEK – 10.02
6.30+ Helena Bury (od siostry Janiny z rodziną)
17.00+ Krzysztof Wróbel
PIĄTEK – 11.02
6.30+ Paweł i Rozalia Suwada; Rozalia i Szczepan Polak; Maria i Jan Tokarz
17.00+ Ludwik Kołata, Maria ż., Helena c., Zofia i Stanisław s.
SOBOTA – 12.02
6.30+ Edward Talaga – od żony
17.00+Tadeusz Talaga – od brata Andrzeja z żoną
GODZINANIEDZIELA – 13.02
7.00+ Julian Kadela i Rodzice
9.00+ Stanisław Nowak (r. śm.)
11.30O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michasia w 1 r. urodzin
16.00Za parafian
Opublikowano: 6 lutego 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

30 stycznia – 6 lutego 2022

GODZINANIEDZIELA – 30.01 
7.00+ Florian Heldt – w 80 r. urodzin -od syna Grzegorza z żoną 
9.00+Jan Pękala – 11 r. śm. 
W intencji orkiestry Rytm 
11.30+Jerzy Świątek – 18 r. śm., Antonina i Władysław Świątek 
16.00+Władysław Świerk – 14 r. śm, Zofia żona, syn Andrzej, c. Anna 
PONIEDZIAŁEK – 31.01 
06.30+ Stanisław Polak – 8 r. śm. 
17.00+ Maria i Jan Kołata 
WTOREK – 01.02 
6.30+ Maria Morycka – od rodziny Kuś z Krakowa 
17.00+ Anna Popardowska – 1 r. śm. 
 ŚRODA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO  – 02.02 
7.00+ Stefania i Julian Wróbel 
9.00+ Jacek Kuligowski – od Tadeusza Gruszeczki 
  17.00+Andrzej Bączek
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
+Florian Heldt
 
CZWARTEK – 03.02 
6.30+ Stanisław Kołata – od brata Ryszarda z rodziną 
17.00+ Wanda Tokarz – od siostrzenicy Natalii z rodziną 
PIĄTEK – 04.02 
6.30+ Zygmunt Sitarz – od córki Marii 
17.00+ Janina i Michał Kulig 
SOBOTA – 05.02
6.30+ Jan Talaga – od brata Mariana z żoną
17.00+Edward Marek
GODZINANIEDZIELA – 06.02
7.00+ Józef Gunia (11 r. śm.), Maria żona
9.00+ Marianna i Władysław Malinka; Jan i Julia Czaiccy
11.30chrzcielna
16.00Dziękczynna w 30 r. ślubu Elżbiety i Stanisława Ochman z prośbą o dalsze łaski i opiekę świętej Rodziny
Opublikowano: 29 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

1-28 lutego 2022

dataintencja
2.02+ Józef Głuc i rodzice
4.02+ Tadeusz i Marianna Kasprzyccy – od syna Piotra z rodziną
6.02+ Edward Porębski – od syna Marka z rodziną
9.02+ Maria Wróbel – 4 r. śm.
13.02+ Bronisław Mirocha, Stefan i Janina Wróbel
16.02 nowennowaMsza święta zbiorowa za zmarłych:
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Tadeusz Kasprzycki
+Ryszard Ziembicki
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
20.02+ Henryk Wróbel, Michał
23.02+ Jan Grych 14 r. śm.
27.02+ Władysław Papierz i jego rodzice Franciszek i Franciszka
Opublikowano: 29 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

23-30  stycznia 2022

GODZINANIEDZIELA – 23.01 
7.00+Michał Kotlarski, Honorata żona, Władysław 
9.00+Antoni i Maria Wojtyłka, Eugeniusz zięć 
11.30+Jan Bębenek – 7 r. śm 
16.00Za parafian 
  PONIEDZIAŁEK – 24.01 
06.30O uzdrowienie i nawrócenia dla pewnej osoby 
17.00+Stanisław Danek, Józef Zadora, Felicja żona 
WTOREK – 25.01 – Święto nawrócenia św. Pawła 
6.30+Tadeusz i Władysława Zając oraz zmarli z rodziny Zająców 
17.00+Stefania, Adam, Marek Talaga, Andrzej Belzyt 
 ŚRODA – 26.01 
6.30+Józef i Helena Pindel – 30 r. śm. 
  17.00+Janina Mirocha, Julian mąż, Wojciech i Marek synowie
+Janina Pająk – 1 r. śm 
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
 
CZWARTEK – 27.01 
6.30+Stanisław Pławny – od pewnej rodziny z Zembrzyc 
17.00+Franciszka Gruszeczka, Jan mąż 
PIĄTEK – 28.01 
6.30+Stanisław Mirocha, Julia żona 
17.00+Szczepan Grygiel z rodziną 
SOBOTA – 29.01
6.30+Franciszek Nosal z żoną Karoliną, synowie: Michał i Zygmunt
17.00+Franciszek Korczak – 4 r. sm.
GODZINANIEDZIELA – 30.01
7.00+Florian Heldt – w 80 r. urodzin -od syna Grzegorza z żoną
9.00+Jan Pękala – 11 r. śm.
11.30+Jerzy Świątek – 18 r. śm., Antonina i Władysław Świątek
16.00+Władysław Świerk – 14 r. śm, Zofia żona, syn Andrzej, c. Anna
Opublikowano: 22 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

16-23 stycznia 2022

GODZINANIEDZIELA – 16.01 
7.00+Karol Gliński 
9.00+Michał Sala, Barbara żona 
11.30+Marian Bączek – 8 r. śm oraz rodzice: Maria i Jan 
16.00+Edward Polak – 23 r. śm. 
  PONIEDZIAŁEK – 17.01 
06.30+Genowefa Kołata – 1 r. śm oraz Maria Kołata – 3 r. śm 
17.00+Sebastian Miśkowiec 
WTOREK – 18.01 
6.30+Kazimierz Matuszyk – od córki Sabiny z mężem 
17.00+Andrzej Bączek – 1 r. śm 
 ŚRODA – 19.01 
6.30O nawrócenie dla Sławomira i wyzwolenie z nałogu 
  17.00+Andrzej Bączek
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
+Florian Heldt
 
CZWARTEK – 20.01 
6.30+Florian Heldt – od córki Barbary 
17.00+Stanisław i Stanisława Rusin 
PIĄTEK – 21.01 
6.30+Marian Potoczny – od syna Jana z rodziną 
17.00+Marcin i Stefania Gunia 
SOBOTA – 22.01
6.30+Florian Heldt – od rodziny Jolanty i Tomasza Fidelus
17.00+Justyna i Tadeusz Sulikowscy
GODZINANIEDZIELA – 23.01
7.00+Michał Kotlarski, Honorata żona, Władysław
9.00+Antoni i Maria Wojtyłka, Eugeniusz zięć
11.30+Jan Bębenek – 7 r. śm
16.00Za parafian
Opublikowano: 14 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

09-16 stycznia 2022

GODZINANIEDZIELA – 09.01 
7.00W int. parafian 
9.00+Edmund i Janina Pajor 
11.30+Jan i Julia Sitarz, Maria i Bronisław Kotlarczyk 
16.00+Julia Mirocha – od syna Wojciecha z żoną 
  PONIEDZIAŁEK – 10 stycznia 
06.30+Stanisław i Maria Dudek 
17.00+Henryk Wągiel, Maria i Stanisław Fidelus 
WTOREK – 11.01 
6.30+Maria Morycka – od sąsiadów z ul. Kolejowej 
+Stanisława Berezowska – od syna Adama 
17.00+Stefan Kałafut, Elżbieta żona 
 ŚRODA – 12.01 
6.30+Jan Talaga – od siostry Janiny z rodziną 
  17.00+Rozalia Fidelus  +Jerzy Pilch
+Edward Kasprzycki +Helena Nosal +Stanisław Szczygieł +Maria Morycka
+Jan Kubas +Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska +Zygmunt Sitarz +Marian Potoczny
 
CZWARTEK – 13.01 
6.30+Weronika i Ignacy Talaga 
17.00+Roman Fidelus – r. śm 
PIĄTEK – 14.01 
6.30+Maria i Michał Karcz (r. śm) 
17.00O uzdrowienie z alkoholizmu 
SOBOTA – 15.01
6.30+Ludwika Prorok – 15 r. śm, Stanisław mą, córki: Józefa i Urszula
17.00+Franciszek ……….., rodzice, Julia i Józef Talaga, córka Maria
GODZINANIEDZIELA – 16.01
7.00+Karol Gliński
9.00+Michał Sala, Barbara żona
11.30+Marian Bączek – 8 r. śm oraz rodzice: Maria i Jan
16.00+Edward Polak – 23 r. śm.
Opublikowano: 9 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

1-31 stycznia 2022

dataintencja
1 stycznia- Świętej Bożej Rodzicielki+Eugeniusz Pękala – 6 r. śm
2 stycznia+Aleksander Nosal – 20 r. śm
6 stycznia – Objawienie PańskieW int. Agaty i Bogusława w 30 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
7 stycznia I piątekMsza święta zbiorowa za zmarłych:                                                         
+Edward Kasprzycki
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Tadeusz Kasprzycki
+Ryszard Ziembicki
+Kazimierz Matuszyk
+Waldemar Pindel
9 stycznia+Edward Porębski – od syna Tomka z rodziną
12  stycznia+Waldemar Pindel – od żony i córek
16 stycznia   
19 styczniaW 80 urodzin – dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą
23 stycznia+Edward Kasprzycki – 1 r. śm.
26 stycznia+Feliks Karcz, Franciszek i Maria Fuja
30 stycznia+Artur Mirek – 10 r. śm
Opublikowano: 1 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

02 -09 stycznia 2022

GODZINANIEDZIELA – 02.01 
7.00+Jan Polak, Julia żona, Jan i Edward synowie, Zygmunt zięć 
9.00+Władysław i Julia Malinka 
11.30W int. parafian – chrzcielna 
16.00+Janina i Michał Kulig 
  PONIEDZIAŁEK –03 stycznia 
06.30+Genowefa Ficek 
17.00+Tadeusz Talaga – 5 r. śm., jego rodzice: Stefania i Michał 
WTOREK – 04.01 
6.30+Stanisław Broda – od żony Krystyny 
+Andrzej Bączek – od Barbary i Stanisława Fortunów 
17.00+Stanisława Glińska, Michał mąż 
 ŚRODA – 05.01 
6.30+Jerzy Pilch – od córki i wnuka Antoniego 
+Tadeusz Kasprzycki – od syna Piotra z żoną i dziećmi 
  17.00+Andrzej Bączek
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
 
CZWARTEK – 06.01 – Objawienie Pańskie 
7.00+Czesław Nowak – 12 r. śm 
9.00+Stanisław i Józefa Lenart 
11.30Za parafian 
16.00+Marek Talaga – 6 r. śm 
PIĄTEK – 07.01 
6.30+Maria Morycka- od rodziny Moryckich 
17.00+Stanisława i Julian Paleczni 
SOBOTA – 08.01
6.30+Maria Kuś – od siostry Barbary z synem Robertem
+Helena Nosal – od syna Stanisława z rodziną
17.00+Zygmunt Sitarz – od córki Magdaleny z mężem i dziećmi
GODZINANIEDZIELA – 09.01
7.00W int. parafian
9.00+Edmund i Janina Pajor
11.30+Jan i Julia Sitarz, Maria i Bronisław Kotlarczyk
16.00+Julia Mirocha – od syna Wojciecha z żoną
Opublikowano: 1 stycznia 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

26 grudnia 2021 – 02 stycznia 2022

GODZINA26.12 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY I ŚW. SZCZEPANA 
7.00+Ewa Paleczna 
9.00+Szczepan Gołucki, Helena żona 
11.30W int. parafian – chrzcielna 
16.00+Andrzej Ogarek 
  PONIEDZIAŁEK – 27.12 – św. Jana Apostoła 
06.30+Michał Talaga – 30 r. śm.,
+Stefania żona, Tadeusz syn, Mateusz wnuk,
 
+Irena Talaga – od sąsiadów 
17.00+Barbara i Władysław Gurdek 
WTOREK – 28.12 
6.30+Maria i Kacper Żarnowscy 
+Stanisław Pławny – od siostry Zdzisławy Dębskiej z rodziną 
17.00+Eugeniusz Ścieżka 
 ŚRODA – 29.12 
6.30+Ludwika i Franciszek Natonek 
+Jan Kubas – od wnuka Krzysztofa z rodziną 
  17.00+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Marian Potoczny
 
CZWARTEK – 30.12 
6.30+Szczepan Bartkowski, Julia żona, córka Barbara 
+Józef Fidelus – od Wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka 
17.00+Rozalia Fidelus – 1 r. śm. 
PIĄTEK – 31.12
8.00Za wszystkich zmarłych w kończącym się  roku
16.00+ Krzysztof Wróbel – int. od Mamy
+Rozalia Kuligowska – od Marysi z Adrianem
SOBOTA 01.01.22 UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI
7.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Mieczysława
9.00+Stanisława Berezowska – od córki Rozalii z rodziną
11.30W int. parafian
16.00+Apolonia Talaga – od brata Stanisława z rodziną
GODZINANIEDZIELA – 02.01
7.00+Jan Polak, Julia żona, Ja i Edward synowie
9.00+Władysław i Julia Malinka
11.30W int. parafian – chrzcielna
16.00+Janina i Michał Kulig
Opublikowano: 25 grudnia 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

19-26 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 19.12 
7.00+Jan Żmudka – r. śm 
9.00+Czesław Żmija 
11.30+Michał i Rozalia Talaga 
16.00+Czesław Brzeski – r. śm, jego rodzice +Helena i Franciszek 
  PONIEDZIAŁEK – 20.12 
06.30+Anna Zawiła 
17.00a)+Rozalia i Michał b) Andrzej Bączek 
WTOREK – 21.12 
6.30+Julian Gruszeczka, rodzice i rodzeństwo 
17.00+Stanisław Ryszawy 
 ŚRODA – 22.12 
6.30+Julia Talaga – 24 r. śm., Józef mąż, Kazimierz syn 
  17.00+Marian Kulak
+Andrzej Bączek
+Helena Nosal
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Julia Mirocha
+Stanisław Mirocha II
+Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga
+Stanisław Broda
+Waldemar Pindel
 
CZWARTEK – 23.12 
6.30W int. Adama – dziękczynna w 75 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny 
17.00+Domicela i Władysław Pindel (r. śm.) 
PIĄTEK – 24.12 – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
6.30a)  +Adam Żmudka, ……………. żona, Józef syn b)+Helena Zawiła,  mąż Józef c)
PASTERKA
24.00a) w intencji parafian b)
SOBOTA – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
7.00+Michał Urbańczyk, Maria Szczygieł, Stanisław Szczygieł (int. od szwagierki  Doroty z dziećmi)
9.00+Stefan i Maria Dobisz, Helena córka
11.30+Janina i Michał Kulig
16.00w intencji Bogu wiadomej
GODZINANIEDZIELA – 26.12 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY I ŚW. SZCZEPANA
7.00+Ewa Paleczna
9.00+Szczepan Gołucki, Helena żona
11.30W int. parafian – chrzcielna
16.00+Andrzej Ogarek
Opublikowano: 18 grudnia 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

12-19 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 12.12 
7.00+Aleksandra Pindel – 7 r. śm, Jan mąż 
9.00+Marian Hrycaj, Barbara żona, Krzysztof Danek 
11.30+Stanisław Mucha i jego rodzice 
16.00w int. parafian 
  PONIEDZIAŁEK – 13.12 
06.30+Józefa Lenart – od +Marii i Andrzeja Moryckich 
17.00+Danuta Hrapkowicz 
WTOREK – 14.12 
6.30+Jacek Kuligowski (od siostry Anny) 
17.00+Andrzej Grygiel – 4 r. śm 
 ŚRODA – 15.12 
6.30+Józef Fidelus – od syna Piotra 
  17.00+Andrzej Mokrzycki
+Beata Kopacz
+Tadeusz Talaga
+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Stanisław Gliński
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz
+Stanisław Broda
 
CZWARTEK – 16.12 
6.30+Stefania Paleczna – 24 r. śm, Wojciech mąż 
17.00+Zofia i Sebastian Miśkowiec 
PIĄTEK – 17.12
6.30+Stanisława Mirocha – int. od syna
17.00+Stefan i Anna Nędza, +Mieczysław i Anna Nędza
20.00+Kazimierz Grochot – od brata Stanisława z rodziną
SOBOTA – 18.12
6.30W 18 r. urodzin
17.00+Władysława Kopacz
20.00+Rozalia Fidelus – od syna Edwarda z żoną
GODZINANIEDZIELA – 19.12
7.00+Jan Żmudka – r. śm
9.00+Czesław Żmija
11.30+Michał i Rozalia Talaga
16.00+Czesław Brzeski, jego rodzice +Helena i Franciszek
Opublikowano: 12 grudnia 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

5 – 12 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 05.12 
7.00+Barbara Sala, Michał mąż 
9.00+Bolesław Talaga – r. śm., Zofia żona, Andrzej wnuk, Iwona żona, Józefa Talaga 
11.30chrzcielna – w int. parafian 
16.00+Jan Miś – 37 r. śm. Maria żona 
  PONIEDZIAŁEK – 06.12 
06.30+Aniela i Antoni Świerk – r. śm 
17.00+Stanisław Talaga – 6 r. śm 
WTOREK – 07.12 
6.30+Janina i Stanisław Syc 
17.00+Zofia Mucha 
 ŚRODA – 08.12 – Ur. Niepokalanego Poczęcia 
6.30+Maria, Andrzej Gruszeszka 
9.00Dziękczynna za powstanie Zgromadzenia Sióstr Służebniczek z prośbą o rozszerzenie Czci Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. 
  17.00+Józefa Durbacz
+Salomea Sumera
+Marian Kulak
+Genowefa Krupa
+Andrzej Bączek
+Helena Nosal
+Irena Talaga
+Halina Bartkowska
+Stanisław Pławny
+Wojciech Pindel
+Apolonia Talaga
+Stanisława Talaga
+Jan Grygiel 
+Wojciech Suwada
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Stanisław Gliński
+Stanisław Mirocha II
+ Kazimierz Matuszyk
+Stanisław Kołata
+Jan Talaga  
 
CZWARTEK – 09.12 
6.30+Jan Kubas – od córki Jadzi z rodziną Piątek z Budzowa 
17.00+Władysława (ona) Błachut – 1 r. śm, +Marian mąż 
PIĄTEK – 10.12
6.30+Józef Miś
17.00W int. Marianny Szwajdy – w 85 r. urodzin – o potrzebne łaski
SOBOTA – 11.12
6.30+Bolesław i Maria Zawiła – 1 r. śm.
17.00+Stanisław Mucha, Maria żona, Stanisław syn
GODZINANIEDZIELA – 12.12
7.00+Aleksandra Pindel – 7 r. śm, Jan mąż
9.00+Marian Hrycaj, Barbara żona, Krzysztof Danek
11.30+Stanisław Mucha i jego rodzice
16.00w int. parafian
Opublikowano: 5 grudnia 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

28 listopada – 5 grudnia 2021

GODZINANIEDZIELA – 28.11 
7.00+Tadeusz Stokłosa, Wanda i Zofia – żony, Czesław syn 
9.00+Krzysztof Danek – 19 r. śm. 
11.30+Anna Danek, Franciszek mąż 
16.00+Andrzej Bączek – od Kasi, Sławka i Ali 
  PONIEDZIAŁEK – 29.11 
06.30+Andrzej Kopacz 
17.00+Julia Żmudka, Adam mąż i ich dzieci 
WTOREK – 30.11 
6.30+Andrzej Siemion – 18 r.śm. 
17.00+Andrzej Fidelus, Józefa żona, Józef i Maria Fidelus 
 ŚRODA – 01.12 
6.30+Rozalia i Karol Kuligowscy,
+Janina i Tadeusz Kwaśny
 
  17.00+Tomasz Leśniak
+Beata Kopacz
+Tadeusz Talaga
+Kazimierz Grochot
+Rozalia Fidelus 
+Jerzy Pilch
+Genowefa Krupa
+Stanisław Mirocha I
+Edward Kasprzycki
+Helena Nosal
+Stanisław Szczygieł
+Maria Morycka
+Jan Kubas
+Jacek Kuligowski
+Józef Fidelus
+Maria Kuś
+Tadeusz Kasprzycki
+Krzysztof Wróbel
+Stanisław Gliński
+Rozalia Kuligowska
+Zygmunt Sitarz  
 
CZWARTEK – 02.12 
6.30+Stanisław Kołata – int. od żony Czesławy 
17.00+Janina i Ignacy Targosz – r. śm. 
PIĄTEK – 03.12 
6.30+Zofia Bura – int. od córki Barbary i Krzysztofa 
17.00+Stanisław Mirocha – od siostry 
SOBOTA – 04.12 
6.30+Adam Wągiel – 6 r. śm 
17.00+Barbara i Edward Talaga, Józefa Fidelus – int. od córki z rodziną 
GODZINANIEDZIELA – 05.12
7.00+Barbara Sala, Michał mąż
9.00+Bolesław Talaga – r. śm., Zofia żona, Andrzej wnuk, Iwona żona, Józefa Talaga
11.30chrzcielna – w int. parafian
16.00+Jan Miś – 37 r. śm. Maria żona
Opublikowano: 27 listopada 2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARCÓWKA

1-31 grudnia 2021

dataintencja
3 grudniaMsza święta zbiorowa za zmarłych:
+Helena Dudoń
+Marian Kulak   
+Edward Kasprzycki
+Edward Porębski
+Krzysztof Pilch
+Tadeusz Kasprzycki
+Ryszard Ziembicki
+Kazimierz Matuszyk
5 grudniaW 18 rocznicę urodzin Konrada – dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą
8 grudnia Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP+Józef Matyszkowicz – 13 r. śm., Józef i Anastazja Dudoń
12 grudnia+Jan i Maria Smagło, Władysław Mirocha, Wiesław Wróbel
15 grudniaW 18 rocznicę urodzin Patryka – o zdrowie, błogosławieństwo Boże o dalszą opiekę Matki Bożej
19 grudnia+Franciszek – 10 r. śm. i Maria Kos
22 grudnia+Helena Dudoń,
+Marian Kulak
24 grudnia Pasterka o 22.00 a) o zgodę i miłość w Ojczyźnie
b) o zdrowie i błogosławieństwo Boże z Róży Kobiet
25 grudnia – sob+Władysława Gwiazdoń
26 grudnia – nd+Mieczysław i Kazimiera Porębscy
31 grudnia – pt 15.00Dziękczynna z prośbą o opiekę w Nowym Roku –  w intencji księży i mieszkańców Marcówki
1 stycznia – sob+Eugeniusz Pękala – 6 r. śm
2 stycznia – nd+Aleksander Nosal – 20 r. śm.
Opublikowano: 27 listopada 2021