II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1.03.2026
1.Dzisiaj:
*Różaniec poranny odmawiają Panie z Róży 5 a w przyszłą niedzielę 6.
*po Mszy o 9.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
* Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00
- Spowiedź przed I piątkiem przed każdą Mszą św. w tygodniu. Ponadto w czwartek podczas adoracji od 16.00.
3.Droga krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 16.15 i 19.00 (tę drugą prowadzą kandydaci do bierzmowania). W Marcówce spowiedź od 15.00. Msza o 15.30 i potem Dr. Krzyżowa również prowadzona przez kandydatów.
- W kalendarzu liturgicznym w środę święto św. Kazimierza- patrona Archidiecezji Krakowskiej.
5.W nawiązaniu do synodu diecezjalnego, osoby chętne do tworzenia zespołów parafialnych, które będą się spotykać w najbliższych miesiącach na czytaniu tekstu synodalnego- niech zgłaszają swoją chęć do ks. Proboszcza. Zapraszamy.
6.Korzystajmy z prasy katolickiej, na czas wielkopostny.
- Bilety na film Najświętsze Sercesą do zabrania w zakrystii albo 15 minut przed seansem w Centrum Kultury w Suchej B. Projekcja jutro o 17.15
- W I sobotę nabożeństwo po Mszy porannej.
9.Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Programy w większości dotarły do domów, za co dziękujemy kandydatom do bierzmowania. Będą też w gablotce i na stronie parafii. Zróbmy wszystko by być przynajmniej na 3 spotkaniach rekolekcyjnych.
Proszono o ogłoszenie:
*Dyrekcja Zespołu Szkół w Zembrzycach przypomina o naborze do przedszkola oraz klasy I na nowy rok szkolny. Wnioski należy składać w Sekretariacie od 02.03 do 18.03 w godzinach od 7.00 do 15.00.