Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dziś:

* po Mszy o 9.00 i 11.30 Kolędnicy misyjni będą zbierać ofiary z racji Misyjnego Dnia Dziecka. Dziękujemy siostrze Krystynie za przygotowanie ich do wyznaczonych ról.

*o 15.00 /w Marcówce o 14.30/ spotkanie w kościele dla uczestników Spaceru orszakowego, do którego można przystąpić pobierając Kartę uczestnika ze strony internetowej parafii albo sprzed kościoła po Mszy o 9.00 i 11.30. Dziękujemy młodzieży z Grupy Apostolskiej i wszystkim pomagającym im za włożony trud w przeprowadzenie przedsięwzięcia.

*zamiast czwartkowej adoracji po Mszy modlitwa przed Najświętszym Sakramentem będzie ok 15.30. Z modlitwą w ciszy połączymy śpiew kolęd.

2. Jutro pierwszy piątek miesiąca. Rano od 8.00 odwiedziny chorych z Komunią; można jeszcze dziś zgłosić adresy w zakrystii.

3. W Marcówce jutro spowiedź o 10.30 a Msza o 11.00. W naszym kościele spowiedź przed Mszą ranną i wieczorną od 16.30.