Rok propedeutyczny 2022/23- podsumowanie

W minioną niedzielę (11 czerwca) podczas Mszy św. o godz. 9.00 nastąpiło oficjalne pożegnanie grupy stanowiącej Rok propedeutyczny Wyższego Seminarium Duchownego Archidiezecji Krakowskiej a przeżywający swą formację w Ośrodku Totus tuus. 14 mężczyzn (7 z naszej Archidiecezji i 7 z diecezji bielsko-żywieckiej) ma zamiar podjąć jesienią studia na I roku w Krakowie. Ich obecność między nami była z wielu stron dostrzegalna poprzez udział w niedzielnych Eucharystiach zazwyczaj o 9.00, w czasie nabożeństw i innych aspektach życia parafii (np. Orszak Trzech Króli, Majówka w plenerze). Polecając ich przyszłość Dobremu Pasterzowi, dziękujemy za wiele talentów, jakimi nas wzbogacali. Podziękowania także Księżom prowadzącym rocznik: ks. Wicerektorowi Albertowi Wołkiewiczowi, ks. Jerzemu Pytraczykowi a wcześniej ks. Markowi Sudrowi.