Triduum 2023 – podsumowanie

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do

godnego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Nade wszystko dbającym o piękno liturgii Asyście liturgicznej, Zespołowi Wokalnemu, Panu Organiście. Siostrze Nikodemie za trud przygotowania dekoracji by uczcić Chrystusa cierpiącego i zmartwychwstałego. Także osobom świeckim, które zaangażowały się w pomoc ofiarując swój czas, pomoc, własne dodatki do dekoracji. Ponadto za prowadzenie czuwań wyrażamy wdzięczność członkom Grupy Modlitewnej św. O. Pio i Rodziny Bł. Edmunda Bojanowskiego, Nauczycielom i Uczniom Zespołu Szkół w Zembrzycach Młodzieży z Grupy Apostolskiej

Wyjątkowe zasługi ma Ochotnicza Straż Pożarna, która przez swych reprezentantów trzymała wartę przy Grobie Bożym łącznie z zastępem młodzieży żeńskiej. Ponadto uczestniczącym w procesji rezurekcyjnej, niosącym feretrony; Orkiestrze RYTM grającej na procesji rezurekcyjnej w Zembrzycach i Marcówce.

Nasyceni duchowymi darami z radością weźmy jutro udział przy Stole Eucharystycznym i śniadaniu wielkanocnym połączonym z modlitwą i życzeniami.